Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ En iyi şekilde hazırlanacağız”

Dönmez “ En iyi şekilde hazırlanacağız”


Eklenme Tarihi : 22-7-2015
Dönmez “ En iyi şekilde hazırlanacağız”

Dönmez “ En iyi şekilde hazırlanacağız”

Ömerli köyüspor kulübünün sezonunu ilk çalışmasında teknik ekibi ve oyuncuları yalnız bırakmayan kulübün Başkanı Vedat Dönmez sezona iyi bir şekilde hazırlanmak istediklerini belirterek bol bol hazırlık karşılaşması oynamak istediklerini söyledi. Böylelikle hataları daha iyi görebileceklerini söyledi. İyi bir çalışma programı uygulayacaklarını belirten Başkan Dönmez teknik heyetin istemesi üzerine transfer kapısını açık bırakacaklarını da söylerine ekledi.

Bu sezon iddialı bir şekilde sezona girmek isteyen Ömerli köyüspor’un lige iyi bir şekilde hazırlanacağından emin olduğunu belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez ilk idmandaki ekisiklerin ilerleyen günlerde olmayacağını söyledi. Başkan Vedat Dönmez “ Sezonun ilk çalışmasını yaptık. Bazı eksiklerimiz vardı. Bu oyuncularımızda izinliydi. Önümüzdeki idmanlarda eksik olmadan çalışacağız. Sezona iyi bir şekilde hazırlanacağımıza inanıyorum. Teknik heyetimiz bu konuda iyi bir program hazırlamış. Ligin başlama tarihine kadar hazır bir takım olacağız” dedi.

İstenirse yaparız

Sezon başında iç ve dış transfer çalışmalarını ince eleyip sık dokuyan Ömerli köyspor kulübünde teknik heyetin istediği oyuncuları kadrolarına kattıklarını belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez ilerleyen haftalarda oynanacak olan hazırlık karşılaşmalarında bir eksik görülmesi halinde kadroya takviye yapabileceklerini söyledi.

Bol bol hazırlık maçı oynayacağız

Ömerli köyüspor’un sadece idmanlarla değil, üst üst bol bol hazırlık karşılaşması oynaması gerektiğini belirten siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez bu hazırlık karşılaşmaları takımın durumu hakkında net bir görüntü sunacağını söyledi. Başkan Dönmez “ Yapılan idmanların yanı sıra bol bol hazırlık karşılaşması da oynamamız gerekiyor. Lige iyi ve eksiksiz hazırlanmak istiyorsak bu hazırlık karşılaşmalarından sezon başlayana kadar bol bol oynamamız gerekiyor” dedi.

Bu haber 1605 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku