Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İzzettinspor start verdi

İzzettinspor start verdi


Eklenme Tarihi : 22-7-2015
İzzettinspor start verdi

İzzettinspor start verdi

Süper amatör kümenin yeni ekiplerinden İzzettinspor yeni sezon öncesi ilk çalışmalarını kendi tesislerinde yaptı. Yöneticilerinden yakından takip ettiği ilk çalışmada kondisyon ağırlıklı oldu.

Yeni sezona kendi tesislerinde yaptığı ilk çalışma ile başlayan İzzettinspor lige iyi bir şekilde hazırlanmak istiyor. Kulübün Başkan vekili Serdar Sönmez yapılan iç ve dış transferlerin yerinde olduğuinu sezona iyi bir şekilde hazırlanarak ilkkez mücadele edcekleri süper amatör kümede başarılı olmak istediklerini söyledi.

Sezon öncesi ilk çalışmasını dün kendi tesislerinde yapan izzettinspor kulübünün Başkan vekili Serdar Sönmez “ Sezonun ilk çalışmasını yaptık. İyi bir sezon olmasını diliyorum , herşeden evvel sakatsız, belasız,. Kazasız bir lig olmasını diliyorum. İlk çalışmamızı yaptık. Yeni oyuncularımız ile iç transferdeki oyuncularımızın birbirleri ile kaynaşması güzel, ilerleyen haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum. Tarihimizde ilkkez mücadele edeceğimiz süper amatör kümede başarılı olmak istiyoruz” dedi.

Bu haber 1548 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku