Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Ömerli ilk idmanını yaptı

Ömerli köyü ilk çalışmasını yaptı


Eklenme Tarihi : 22-7-2015
Ömerli ilk idmanını yaptı

Ömerli köyü ilk çalışmasını yaptı

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köysüpor dün ilk çalışmasını Hadımköy sahasında yaptı. İzinli olan üç oyuncusunun haricinde yeni transferlerinde katıldığı ilk çalışmayı kulüp Başkanı Vedat Dönmez’de seyretti.

Hadımköy sahasında yapılan ilk çalışma öncesi tesislerde bir araya gelen iç ve dış transferdeki oyuncular, birbirleri ile tanışma fırsatı buldular. İlk çalışmasında kondisyon ağırlıklı bir idman programı izleyen siyah beyazlı ekip yaptığı kısa idmanla sezonun ilk çalışmasını da yapmış oldu, Perşembe günü ikinci çalışmasını yapacak olan Ömerli köyüspor bu kez tam kadro çalışıcak.

İdman öncesi toplantı                                                                     

Yeni sezon hazırlıkları  için sahaya çıkan Ömerli köyü spor kulübü antrenörü Volkan Dönmez tarafından saha içinde toplanarak kısa bir toplantı yaptılar. Kulübün kuralları ve yapılması gereken kurallar hakkında yeni ve eski oyunculara gerekli uyarıları yapan tecrübeli çalıştırıcı ilk çalışmada gerekli uyarıları yaptı.

Kondisyon ağırlıklı çalışma

Ömerli köyüspor ligin ilk çalışmasını kondisyon ağırlıklı yaptı. Düz koşu ile başlayan idmanda oyuncuları fazla sıkmadan toplu ve topsuz kondisyon yüklemelerine yavaş yavaş başlayan Ömerli köyüspor antenörü Volkan Dönmez sezona kadar takımı hazırlamak istiyor.

Bu haber 1900 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku