Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez : hata yapmayacağız

Dönmez : hata yapmayacağız


Eklenme Tarihi : 16-7-2015
Dönmez : hata yapmayacağız

Dönmez : hata yapmayacağız

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor’un antrenörü Volkan Dönmez önümüzdeki sezon hata yapmak istemediklerini söyleyerek iyi bir çalışma programı yaptıklarını söyledi. Önümüzdeki sezonla ilgili yapılan transferlerden de bahseden tecrübeli çalıştırıcı, önceki sezonlarda yapılan hataları yapmamaları halinde başarılı olabileceklerini söyledi.
Yeni sezon öncesi hazırlıklara bayramdan sonra başlayacak olan Ömerli köyüspor iç transferdeki revizyondan sonra yapılan transferlerle kadrosunu güçlendirmişti.
önceki hataları yapmayacağız
Önümüzdeki sezonla ilgili açıklama yapan Ömerli köyüspor kulübü antrenörü Volkan Dönmez " geçtiğimiz sezonlarda yaptığımız hatalardan dolayı istediğimiz noktalara gelemedik. Bu sezon bu hataları yapmak istemiyoruz.Bunun için dış transferde acele etmedik, gerekli ve istediğimiz oyuncuları kadromuza kattık. Yeni sezon için şuanda kadromuza istediğimiz tüm oyuncuları kattığımızı düşünüyorum. Sezon öncesi çalışmalarımız bir başlasın eksik olan bir mevkimiz olursa yada aksayan bir bölgemiz olursa bu yere de takviye yapabiliriz. Lige girdiğimizde sorunsuz bir takımla girmek istiyoruz" dedi.

Bu haber 1538 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku