Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Çatalcaspor’dan sosyal sorumululuğu yerine getirdi.

Çatalcaspor’dan sosyal sorumululuğu yerine getirdi.


Eklenme Tarihi : 17-4-2020
Çatalcaspor’dan sosyal sorumululuğu yerine getirdi.

Çatalcaspor’dan sosyal sorumululuğu yerine getirdi.

TFF 3.lig 1. Grupta mücadele eden Çatalcaspor ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde Korona virüsü kapsamında ihtiyaç sahiplerine verilmek Üzere hazırladıkları yardım kolilerini dün Çatalca Kaymakamlığına teslim etti. Çatalcasor kulübü Başkanı Hasan Gökçe’nin bizzat kendi ilgilendiği yardım kolilerinin teslimatının ardından “inşallah bu örnek olur, herkes taşın altına elini koysun” dedi.

Tüm dünyanın mücadele ettiği öldürücü Korona virüsü nedeniyle, çalışamayan ve yarıdıma ihtiyacı olan vatandaşlara ulaştırılması için Çatalca Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma kurumuna teslim edilmek üzere onlarca gıda yardım paketi hazırlayan Çatalcaspor’un sosyal sorumluğunu yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten kulüp Başkanı Hasan Gökçe “ Ülkemizin içinde bulunduğu bu durumda Devletimizin desteğinin ve yardımlarının yanı sıra bizde STK lar olarak azda oysa bu günlerde devletimizin ve milletimizin yanında olmak istedik.  Çatalca’nın en önemli Sivil Toplum kurulu olan Çatalcaspor’un buna bir öncülük yapması gerekiyordu. Bizde yönetimimizle birlikte böyle bir proje yaptık ve yaptırdığımız gıda kolilerini Çatalca Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler kurumuna teslim ettik.  Azda olsa bu yardımı yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bu içinde bulunduğumuz durumu hep birlikte olursak atlatırız “ dedi.

Örnek olması gerekiyor

Çatalcaspor’un Kulüp Başkanı Hasan Gökçe “ Çatalcaspor her zaman bu tür sosyal faaliyetlerde bulunan bir kulüp. Yaptığımız yardımlar bölgemizdeki diğer STK var için örnek olmasını diliyorum. İnşallah onlarda imkanları dahilinde bu sürece katkı sağlarlar” dedi.

Bu haber 382 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku