Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kaygusuz As Başkan oldu

Kaygusuz As Başkan oldu


Eklenme Tarihi : 20-12-2019
Kaygusuz As Başkan oldu

Kaygusuz As Başkan oldu

2.Lig Beyaz grupta mücadele eden ve ligin ilk yarısını tehlikeli bölgede bitiren Gümüşhanespor’a bir transferde yönetim kuruluna oldu.  Daha önce Silivrispor yönetimine aday olan  Fırat Kaygusuz, Gümüşhanespor’dan gelen As Başkanlık teklifini kabul etti.

TFF ikinci lig Beyaz Grupta mücadele eden Gümüşhanespor,  ligin ikinci yarısı öncesi oyuncu transferinden önce yönetimini güçlü isimler transfer etmeye başladı. Başkan vekilliğine Cengiz Fırat’ı getirdikten sonra  hız kesmeyen Gümüşhanespor şimdi de İş adamı Fırat Kaygusuz’u yönetim kadrosuna katmayı başardı.  Fırat Kaygusuz Gümüşhanespor’da  As Başkanlık görevine getirildi.

Spor camiasının tanıdık yüzü

Spora ve sporcuya verdiği destekle tanınan İş adamı Fırat Kaygusuz sosyal medyasında yayınladığı yazı ile Gümüşhünespor’un As Başkanlık teklifini kabul ettiğini, taraflar için hayırlısı olmasanı diledi. Gümüşhanespor’un Başka vekilliğine getirilen Cengiz Fırat’ın . Kaygusuz’un yönetim kadrosuna katılması için büyük rol oynadığı  gelen bilgiler. arasında.  Süper lig ve TFF birinci ligden bir çok teknik direktör, futbolcu ve yöneticilerle samimi ilişkileri olduğu öğrenilen Fırat Kaygusuz’un ligin ikinci yarısında bambaşka bir Gümüşhanespor’u izlettirmek için şimdiden çalışmalara başladığı gelen bilgiler arasında.

İki taraf için hayırlısı olsun

Sosyal medyasındaki mesajından sonra kısa bir açıklama yapan Fırat Kaygusuz “ Böyle bir görüşme daha önce olmuştu.  Cengiz Fırat abi bu konuda yanında olmamı istedi. Böyle bir teklif gelince de kabul ettim. İnşallah benim acımdan da büyük bir camia olan Gümüşhanespor acısından da hayırlısı olur. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Bu haber 774 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku