Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Cengiz’den tatla sürprizi

Cengiz’den tatla sürprizi


Eklenme Tarihi : 11-12-2019
Cengiz’den tatla sürprizi

Cengiz’den tatla sürprizi

3.Lig 1. Grupta son haftalarda aldığı sonuçlarla dikkat çeken Silivrispor’un hafta sonunda oynayacağı Çankaya maçı öncesi , Selimpaşa Mehmet Karusu tesislerinde yaptığı idmanı ziyaret eden Gümüşhanespor’un Başkan vekili Cengiz Fırat ve Bahçelievler Meclis üyesi Sait Akkuş , teknik heyete ve oyunculara tatlı ikramında bulundular. Çankaya maçı öncesi başarılar dilediler.

Grubunda orta sıralarda bulunan ve ligin ilk yarısını en iyi yerde bitirmek izin mücadele eden Silivrispor’un bu hafta sonunda oynayacağı Çankaya maçı öncesi hazırlıklarını Selimpauşa Mehmet Karasu tesislerinde yaptığı idmanla sürdürdü.  Yapılan idman öncesi tatlı sürprizi yaşandı. Sİlvrispor’un önceki yıllarda Başkan vekilliğini yapan , bu sene de Gümüşhanespor’un Başkan vekili olan Cengiz Fırat ve Bahçelievler belediyesi meclis üyesi Sait Akkuş  idman öncesi teknik heyete ve oyunculara tatlı ikram ederek, Çankaya maçı öncesi başarılar dilediler.

Fırat ve Akkuş başarılar diledi

İdman öncesi oyunculara tatlı ikram eden Cengiz Fırat ve Sait Akkuş, teknik heyetle kısa süreli sohbet etme fırsatı buldular, oyunculara Çankaya maçı öncesi başarılar dileyen Fırat ve Akkuş teknik heyete de bu önemli karşılaşma öncesi şans ve başarı dilediler.

Keyifler yerinde

Çankaya maçının hazırlıklarını tüm hızı ile sürdüren Silvrispor, Selimpaşa Mehmet Karasu tesislerinde çalıştı.  Yapılan idmanda oyuncuların moralinin yüksek olduğu gözden kaçmazken ligin ilk yarısının son karşılaşması olan Çankaya futbol kulübü maçından üç puanı hedefliyorlar.

Devreyi üç puanla kapamak istiyor

Öte yandan grubunda ligin ilk yarısını son karşılaşmasını Çankaya deplasmanında oynayacak olan Silvrispor bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarını tempolu bir şekilde sürdürüyor, teknik direktör Sertan Güriz ve ekibi oyuncuları bu önemli karşılaşmaya hazırlıyor.  Mehmet Karasu sahasında 2 saat süren idmanda oyuncular hafif ısınmadan sonra istasyon çalışması yaparak günü geçirdiler.  Ligin ilk yarısını üç puanla kaparak devre arasına girmek isteyen Silivrisapor’da son olarak oynanan ve beraberlikle biten Ci grup Bucaspor karşılaşmasının moral bozukluğunu üzerinden atmış gözüküyor.

 

 

Bu haber 700 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku