Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
MERKEZ ARENA Çatalca’da açıldı

MERKEZ ARENA Çatalca’da açıldı


Eklenme Tarihi : 8-11-2019
MERKEZ ARENA Çatalca’da  açıldı

MERKEZ ARENA Çatalca’da açıldı

Hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olan yıllardır alışkanlıklarımızdan olan Halı saha müdavimlerinin yeni adresi   Çatalca’da yenilenen MERKEZ ARENA halı saha tesisleri geçtiğimiz günlerde Çatalca protokolünün katılımı ile  açıldı.

 

Çatalca Merkez’deki en eski halı sahası olan yeri alarak ve baştan aşağıya yenileyen genç girişimciler Gökay Çoban ve Ömer İhsan’ın  işletmeciliğini yapacağı MERKEZ ARENA halı saha tesisi geçtiğimiz günlerde yapılan törenle Resmi olarak açılışı yapıldı.

Çatalca’nın halı saha futbol anlayışına yeni bir soluk getirmesi beklenen MERKEZ ARENA’NIN açılışını AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Yusuf Aslan,  Çatalca ilçe Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu, Çatalca Belediyesi Meclis üyelerinden Lokman Naroğlu, Çatalca amatör spor kulüpleri destekleme derneği başkanı Hasan Gökçe,  TFF eski süper lig hakemlerinden Serkan Çınar, Çatalca veteran takımı oyuncuları, spor severler  katıldı.

Dualarla kurban kesildi

Baştan aşağıya yenilenen halı saha açılış töreni dualar eşliğinde , kurban kesimi ile başladı.  Gökay Çoban ve Ömer İhsan’ın büyük yatırımları ile yenilenen MERKEZ ARENA halı saha tesisleri tekbirlerle kurbanı kesildi. Kurdelasının kesimi ile halı saha hizmete açılmış oldu.

Gösteri maçı yapıldı

Açılış için eksiksiz bir organize yapan MERKEZ ARENA ortakları Gökay Çoban ve Ömer İhsan gelen misafirlerle tek tek ilgilendiler. Açılış dolayısıyla ikramlar yapılmasının yanı sıra sahanın resmi açılış maçı Çatalca veteran takımı ile Çatalca Bürokratları arasında oynanan gösteri karşılaşması oynandı. Oynanan gösteri karşılaşmasında TFF eski süper lig hakemlerinden Serkan Çınar’da forma giydi.

Çoban ve İhsan  en iyi hizmeti vermek istiyoruz

MERKEZ ARENA  halı sahasının ortakları Gökay Çoban ve Ömer İHsan açılış töreninden sonra yaptıkları kısa açıklamada Çatalca’da halı saha anlayışına yeni bir soluk getirmek istedik. Çatalca Merkezde böyle bir halı saha yoktu. Zeminden, çevreleyen tellerine, üst brandasından , soyunma odalarına ve tesis içine kadar her şeyde değişiklik yaptık.  Halı saha müdavimlerinin en iyi ortamda hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Açılışımıza gelen herkesi çok teşekkür ediyoruz. Çatalca’daki halı saha takımlarını  yenilenen MERKEZ ARENA sahasına bekliyoruz” dediler.

 

 

 

Bu haber 953 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku