Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
DURU “ KENDİMİZİ DEĞİL, SİLİVRİSPOR’UN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

DURU “ KENDİMİZİ DEĞİL, SİLİVRİSPOR’UN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”


Eklenme Tarihi : 10-4-2019
DURU “ KENDİMİZİ DEĞİL, SİLİVRİSPOR’UN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

DURU “ KENDİMİZİ DEĞİL, SİLİVRİSPOR’UN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

3.lig 1. Grupta mücadele eden Sİlivrispor’un kulüp Başkanı ve yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde yaptıkları basınla sohbet toplantısında kısa bir açıklama yapan Silivri kulübü Başkanı Akgün Duru Silivrispor’un geleceği ile ilgili ortaya koyduğu iki proje ye herkesin destek vermesini istedi. Silivrispor’un şuanki durumu değil, bu projelerin hayata geçmesi ile geleceğinin garanti altına alınacağını söyledi. 

 

Uzun bir zaman sonra basınla bir araya gelerek sohbet toplantısı yapan Silivrispor kulubü Başkanı Akgün Duru ve yönetim kurulu üyeleri gündeme dair açıklamalarda da bulundular. Silivrispor’un sadece futbol kulübü olmadığına dikkat çeken Başkan Akgün Duru diğer branşlarda alınan başarıları sıralarken, Silivri’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Silivrispor’un geleceğini ile ilgili önemli iki projeyi açıkladı. 

 

Sadece futbol kulübü değiliz

 

Silivrisporu’un sadece futbol kulübü olmadıklarını belirten kulübün Başkanı Akgün Duru “ Silivrispor kulübü sadece futbol kulübü değildir.  Değişik branşlarda gündeme gelmeyen bir çok başarımız var. Bunları zaman zaman bizler gündeme getiriyoruz. Ne yazık ki Türkiye’nin önemli bir sektörü olan futbolun önüne geçemiyorlar. Ama Silivri halkı ve Silivri’de yaşayanlar bunları görüyor ve bizlere destek oluyorlar. 

 

 Volkan Yılmaz’a teşekkür ediyoruz ve desteğinin devam etmesini istiyoruz.

 

Sİlivri’nin yeni Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a teşekkür eden Akgün Duru “yapılan Mahalli idareler seçimlerinde Silivri İlçesinin yeni Belediye Başkanı olan Volkan Yılmaz’ın göreve gelmesinin ardından kulübe yaptığı ziyaret için , Silivri ilçesini Bayraklarla süslemesi ve kendisinin Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı makamına çiçek ve hediyenin gönderilmemesi konusunda kendi sosyal  medyasında bunun yerine Sİlivrispor’un banka hesap numaralarını paylaşarak kulübümüze destek verilmesini istemesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Silivri’deki esnafımıza Silivrispor bayrakları dağıtarak dükkan önlerine aslamalarını istemesi ayrı bir teşekkürü hak ediyor. Silivrispor’a yaptığı desteğini devam etmesini diliyor. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

Biz bugünü değil geleceği kurtarmak istiyoruz

 

Silivrispor kulübü Başkanı Akgün Duru Silivrispor’un geleceği ile ilgili önemli iki projelerinin olduğunu söyledi. Başkan Akgün Duru “bu iki proje puanı kurtarmakla ilgili değil, burada söyleyeceğimiz  iki proje Silivrispor’un geleceği ile ilgili projeler. Bu projeler anlık değil, puanlık hiç değil. Bizler Silivrispor’un geleceğini düşünmek zorundayız. Buradan Silivri’nin en büyük mülki amirinden, Belediye Başkanı’na sanayicisinden esnafına kadar herkese ihtiyacımız var “dedi.

 

Sanayiciler destek olmalı

 

Silivrispor’un geleceğini garanti altına almak için ilk projenin Silivri’de bulunan Sanayicilerin büyük desteğine ihtiyaçları olduklarını söyledi. Başkan Akgün Duru “ Silivri ‘sin en büyük Mülki amiri olan Kaymakamlık, Silivri Belediye Başkanlığının öncülüğünde bir toplantı yapılması ve Silivri’de faaliyet gösteren sanayici e iş adamlarının her ay belirlenen ve makbuzu karşılığında alınacak olan bağışlarla Silivrispor’un ne zengin bir başkanı nede kapı kapı dolaşmasına gerek kalmayacak. Burada biz yada başka bir yönetim bu kulübü gerçekten profesyonelce yönetebilir.  Böyle bir destek Silivrispor’u kimsenin düşünemeyeceği yerlere çıkartır “ dedi.

 

Bilbordlar maddi kaynak olabilir

 

İkinci proje olarakta Silivrispor kulübü Başkanı Akgün Duru Silivri’nin çeşitli yerlerinde belirlenece 100 bilbordun Silivrispor kulübünün hizmetine verilmesini gündeme getirdi. Bu bilbordtlarda yayınlanacak olan ilan ve reklamların gelirlerinin Sİlivrispor’a verilmesi Silivrispor’u iyece şaha kaldıracağını söyledi. 

Bu haber 538 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku