Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Hasan Celal Yıldırım şampiyonluklara devam ediyor


Eklenme Tarihi : 27-3-2019
Hasan Celal Yıldırım şampiyonluklara devam ediyor

Çatalca'nın nadir yetiştirdiği sporculardan olan Hasan Celal Yıldırım, bu kez okulu Çatalca Sınav Temel Lisesi adına katıldığı MEB okullar arası Türkiye Karade Yarışmasında Türkiye birincisi oldu.Nevşehir ilinde düzenlenen Milli Bakanlığı Türkiye Karate Şampiyonası finalinde aldığı bu başarı ile başta okulu ve Çatalca ilçesinin yine gururu olmayı başardı. Çatalca'nın milli sporcusu ve katıldığı yarışmalarda aldığı sonuçlarla tüm dikkatleri üzere çeken milli sporcu yine önemli bir başarıya imza atmayı başardı.

Bu ilk değil

Çatalca Balkan şampiyonu ve  Milli sporcusu Hasan Celal Yıldırım'ın bu ilk MEB Türkiye şampiyonluğu değil, 4. Yıldan bu yana okuduğu okullar adına katıldığı bu organizasyonda her yıl şampiyon olarak ayrı bir rekora da imza attı. 27 mart tarihinde Nevşehir'de düzenlenen  bu organizasyonda da Çatalvca  Sınav Temel Lİsesi adına şampiyonluğa ulaştı.  

Mİlli sporcu Hasan Celal Yıldırım'ın aldığı bu başarıdan dolayı oldukta gururlanan Çatalca Sınav Temel Lisesi Kurucu Müdür Mehmet Bayram Bektaş sosyal paylaşım sitesinde bir duyuru yaptı. Bektaş "MEB okullar arası Türkiye Karate yarışması finalinde Özel Çatalca Sınav Temel Lisesi öğrencisi Hasan Celal Yıldırım TÜRKİYE BİRİNCİSİ olmayı başarda.Türkiye şampiyonluğumuz Sınav Eğitim Kurumları ailesine, Çatalca Sınav Lisesi ailesine Çatalcamıza hayırlı olsun. Sevgili öğrencimiz Hasan Celal Yıldırım'ı ve değerli karete hocamız Muzaffer Muyanı şahsım ve kurum adına tebrik ediyorum .Başarılarının Türkiye sınırları dışında Avrupa'da ve dünyada da yaşanması dileğiyle" dedi.

 

Bu haber 675 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku