Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
BEVİ ÜsttaD KEBAP’TA moral depoladı

BEVİ ÜsttaD KEBAP’TA moral depoladı


Eklenme Tarihi : 7-2-2019
BEVİ ÜsttaD KEBAP’TA moral depoladı

BEVİ ÜsttaD KEBAP’TA moral depoladı

Vestel Venüs Sultanlar liginde üst üste aldığı üç galibiyetle alt sıralardan uzaklaşan ve gözünü zirve yarışına diken Kameroğlu Beylikdüzü İhtisas kulübü yönetimi, teknik heyeti ve oyuncuları Beylikdüzü ÜsttaD Kebab’ta bir araya gelerek moral depoladı.  BEVİ’nin Amerikalı sporcularından Simone Lee Taş fırında pide pişirdi, diğer bir Amerikalı oyuncu Andreya Drews mangalın başına geçerek Kebap pişirdi . diğer yabancı oyuncusu Kelly Hunter ise kendisini ziyarete gelen annesi ile birlikte çiğkögfe hazırladılar. Oldukça neşeli geçen yemek organizasyonunda tüm sporcuların moralinin yerinde olduğu gözlendi.

Beylikdüzü ÜsttaD Kebab’ta bir araya gelen Vestel Venüs Sultanlar liginde mücadele eden  Kameroğlu Beylikdüzü İhtisas  voleybol takımı üst üste aldığı üç galibiyetten sonra Beşiktaş maçı öncesi moral depoladılar. Aldıkları galibiyetlerle alt sıralardan uzaklaşmayı başaran filenin Sultanları ,gözünü  bu Pazar günü Burhanfelek sahasında oynayacakları Beşiktaş karşılaşmasına diktiler.

Yabancılardan yemek şov

BEVİ’nin sempatik ve başarılı yabancı oyuncuları  takım halinde yenilen yemekten sonra adeta şov yaptılar. Simone Lee Taş fırında pide pişirdi, diğer bir Amerikalı oyuncu Andreya Drews mangalın başına geçerek Kebap pişirdi . diğer yabancı oyuncusu Kelly Hunter ise kendisini ziyarete gelen annesi ile birlikte çiğkögfe hazırladılar.  üç oyuncunun yaptığı bu şovu diğer takım arkadaşları onları telefonlarının kameralarıyla çekerek  anı ölümsüzleştirdiler. Oldukça keyifli geçen yemekte moral toplayan Sultanlar Beşiktaş karşılaşmasına hazır.

Bu haber 787 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku