Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Açıkgöz’den VEFA’ya tatlı dopingi

Açıkgöz’den VEFA’ya tatlı dopingi


Eklenme Tarihi : 15-1-2019
Açıkgöz’den  VEFA’ya tatlı dopingi

Açıkgöz’den VEFA’ya tatlı dopingi

BAL ligi ekiplerinden Vefa Spor’un bu Pazar günü ligin ikinci yarısının ilk karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdüğü şu günlerde siyaset ve spor dünyasının tanınmış ismi Alipaşazade lokumlarının sahibi Ali Açıkgöz İstanbul’un en köklü takımlarından olan yeşil beyazlı ekibe tatlı dopingi yaptı. Geçtiğimiz Salı günü mimarsinan sahasında yapılan idman öncesi oyunculara ve teknik heyete tatlı ikramında bulundu.

İstanbul’un en köklü kulüplerinden olan Vefa Spor’un bu hafta sonunda oynayacağı ligin ikinci yarısının ilk karşılaşması öncesi yapılan idmanda tatlı sürprizi yaşandı. İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Alipaşazade lokumları sahibi  Ali Açıkgöz bu köklü kulübe ligin ikinci yarısı öncesi tatlı ikramında bulundu.

Açıkgöz “ her zaman destek olmalıyız”

İş adamı Ali Açıkgöz Vefa’nın köklü bir kulüp olduğunu belirterek , iş adamlarının maddi ve manevi olarak her zaman yanlarında olmalarını gerektiğini söyledi. Açıkgöz “ Vefa kulübü istanbul’un en köklü ve mazisi olan kulüplerinden, BAL liginde de başarılı bir sezon geçiriyor. Hedefleri 3.lige çıkmak, spor camiasına yabancı biri değilim. Ligin ikinci yarısının ilk karşılaşmasını bu hafta sonunda oynayacaklar. Kendilerine başarılar diliyorum. Bu tür kulüplere İş adamı olarak sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

Tatlı moral oldu

Pazar günü saat 14:00’te oynanacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını mimarsinan sahasında yaptığı idmanla sürdüren Vefa ‘lı oyunculara idman öncesi yapılan tatlı ikramı büyük moral oldu. Oyuncuların ve teknik heyetin kendilerine bu jesti yapan iş Adamı Alipaşazade lokumları yönetim kurulu Başkanı Ali Açıkgöz’e teşekkür ettiler.  Tavşanlı linyit karşılaşması öncesi oyuncuların moralinin yüksek olduğu gözlerden kaçmadı.

 

Bu haber 760 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku