Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Herşey var gol yok 0-0

Herşey var gol yok 0-0


Eklenme Tarihi : 3-12-2018
Herşey var gol yok 0-0

Herşey var gol yok 0-0

BAL liginde zirve yarışı yapan  Vefa spor geçtiğimiz Pazar günü Şenlik köy sahasında konuk ettiği , son haftaların flaş ekibi Kütahyaspor’la golsüz berabere kaldı.  Karşılaşmada Mücadele, gol pozisyonu, heyecan, kırmızı kart var gol yok. Her iki takımında galibiyete yakın olduğu ve pozisyonlara girdiği mücadelenin sonunda haftalar sonra puan kaybeden Vefa büyük moral bozukluğu yaşadı.

Şenlikköy sahasında oynanan karşılaşmada her iki takımda sahadan üç puanla ayrılmak için mücadele etti. İlk yarıda konuk ekip Kütahyaspor’un zaman zaman ataklarının olduğu gözden kaçmadı. Karşılaşmanın ikinci yarısında rakibini kendi yer alanına hapseden yeşil beyazlı ekip geliştirdiği ataklarala galibiyet golüne çok yaklaşmasına rağmen istediği golü bulamadı.

Liderlik koltuğunu kaçırdı.

Grubundu zirve yarışı yapan Vefa spor , grubunda aynı puanla yarış içinde olan Aliağa’nın kendi sahasında çayırova ile golsüz berabere kalarak puan kaybetmesi ile liderlik koltuğunu kaçırmış oldu. Şenlikköy sahasında maçın son dakikasına kadar atak futbolunu sergileyen Vefa isteği gole ulaşamadı.

Taraftar türbinleri doldurdu

Vefa ‘nın Kütahyaspor’u konuk ettiği karşılaşmada Şenlikköy türbinleri doldu taştı. Binlerce kişi vefa spor’u desteklemek için türbinlerdeki yerlerini alırken, fair –play çercevesinde geçen karşılaşmada en ufak bir olay yaşanmadı. Türbinlerdeki taraftarın desteğini arkasına alan Vefa spor buna rağmen istediği galibiyet golünü bulamadı.

Erkan Köstendil türbinlerdeydi

Çukur dizisinin sevilen yüzü  Vefa spor’un lisanslı oyuncusu Vartolu Sadattin( Erkan Köstendil) Vefa spor’u yalnız bırakmadı. Maçı türbinde takip eden genç oyuncu devre arasında soyunma odasına girerek futbolcu arkadaşlarına moral verdi.

 

Bu haber 605 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku