Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
BALCI: PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİ BEKLİYORUZ

BALCI: PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİ BEKLİYORUZ


Eklenme Tarihi : 23-11-2018
BALCI: PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİ BEKLİYORUZ

BALCI: PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİ BEKLİYORUZ

İstanbul’un ünlü Balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engelli vatandaşları ve onların eğitmenlerini ağırladı. Öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirten Balcı; ‘Öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Onlar bizim annemiz, babamız’ dedi. 

 

24 Kasım öğretmenler günü dolasıyla İstanbul’un Ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engellilere ve onlara eğitim veren öğretmenleri Balıkçı Kenan Yaşam Vadisi tesislerinde ağırladı. Öğretmenlerin kutsal bir görev yaptıklarını söyleye Balıkçı Kenan Balcı; ‘’Annelerimiz, babalarımız ve üçüncü olarak öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Öğretmenlerimize duyduğumuz minnet ve şükranları bildirmek için bugün misafir ettik. Öğretmenlerin hepsinin işi çok zor ama engelli kardeşlerimize hizmet eden öğretmenlerimiz ise daha çok zahmete katlanıyor. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimizin günleri yoğun, bir bölümü gelemedi. Engelli kardeşlerimizin ise arabaları kaza yaptığından dolayı gelemeyenler oldu’ ifadelerini kullandı. 

 

PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİMİZ MİSAFİRİMİZ

Öğretmenleri Pazartesi günü Beylikdüzü Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Tesisleri’nde misafir etmek istediğini belirten Balcı; ‘Gelebilen tüm öğretmenlerimiz misafirimiz ve davetlimizdir. Pazartesi saat 11.00’den 15.00’e kadar Balıkçı Kenan tesislerine uğrayacak değerli öğretmenlerimiz misafir edileceğiz. Onların hakkını ödeyemeyiz” diye konuştu.

Bu haber 651 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku