Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Bevi moral buldu

Bevi moral buldu


Eklenme Tarihi : 11-11-2018
Bevi moral buldu

Bevi moral buldu

Vestel Venüs  sultanları liginde mücadele eden Beylikdüzü Voleybol ihtisas bayan voleybol takımı son olarak kendi sahasında oynadığı ecazacıbaşı karşılaşmasından sonra Pazar günü beylikdüzü Bigmamas’ta yaptığı kahvaltı ile, Salı günü Burhan felek salonunda oynayacağı karşılaşma öncesi moral buldu. Yapılan kahvaltı organizasyonuna, kulüp başkanı Hasan Günakan, yöneticilerden Murat Ongun ve Tuncay Yılmaz, teknik heyet ve bayan voleybolcular katıldı.

Grubunda oynadığı üç karşılaşmadan 1 galibiyet, 2 mağlubiyet alan Beylikdüzü ihtisas voleybol takımı 4. Karşılaşmasına Salı günü Burhan Felek spor salonunda saat 15:00’te  THY ile karşı karşıya gelecek.  Bu önemli karşılaşma öncesi idmanlarını sürdüren Sultanlar kahvaltıda yöneticilerle buluştular.

Takıma güven tam

Yapılan kahvaltı programında voleybolcu kızları yalnız bırakmayan kulüp başkanı Hasan Günakan, yöneticilerden Murat Ongun ve Tuncay Yılmaz yaptıkları konuşmalarda takıma güvenin tam olduğuna dikkat çekerek, mücadeleden memnun olduklarını dile getirdiler. Tek eksiklerinin galibiyet olduğunu dile getiren başkan ve yöneticiler önümüzdeki haftalarda alınacak seri galibiyetlerle gerçek Beylikdüzü voleybol ihtisas spor kulübünün gücünü göstereceklerine inandıklarını sözlerine eklediler.

Bu haber 890 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku