Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Beylikdüzüspor’a “ Paşa”lılık sökmedi 2-0

Beylikdüzüspor’a “ Paşa”lılık sökmedi 2-0


Eklenme Tarihi : 28-10-2018
Beylikdüzüspor’a “ Paşa”lılık sökmedi  2-0

Beylikdüzüspor’a “ Paşa”lılık sökmedi 2-0

Süper amatör kümede grubunda zirve yarışı yapan Beylikdüzüspor galibiyet serisine devam etti. Pazar günü kendi sahasında ve seyircisi önünde konuk ettiği Paşabahçe’yi 85. Dakikada Ender ve 90+2. Dakikada oyuna sonradan dahil olan Emre attı. Karşılaşmada ecel terleri döken Beylikdüzüspor son dakikalarda bulduğu gollerle sahadan üç puanı alarak ayrıldı.

Beylikdüzü Hasan Doğan Stadında oynanan karşılaşmada konuk ekip Paşabahçe, güçlü rakibi karşısında oynadığı futbolla takdir topladı. Maçın 85. Dakikasına kadar hata yapmamaya çalışan savunması ve yaptığı ataklarla gol arayan konuk ekip son curuşlarda başarılı olamadı. Genelde iki takımında birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştığı karşılaşmada gülen taraf ev sahibi Beylikdüzüspor oldu.

Paşabahçe , beylikdüzüne ecel terleri döktürdü

Konuk ekip Paşabahçe rakibi Beylikdüzüspor karşısında etkili futbolu ile dikkatleri üzerine çekti. Rakibi karşısında üstün olduğu dakikalarda atak üzerine atak yapan Paşabahçe son vuruşlarda başarılı olamadı. Maçta savunmasında hata yapmamaya çalışan ve yaptığı organize ataklarla da gol arayan konuk ekip son dakikalarda kalesinde gördüğü gollerle engel olamadı.

Beylikdüzü kazanmasını bildi

Grubunda oynadığı karşılaşmalarda aldığı iyi sonuçlarla ve galibiyet serisi ile zirve yarışına devam eden Beylikdüzüspor, 85. Dakikaya kadar rakibi karşısında ecel terleri döktü. Bu dakikada Ender attığı golle takımını öne geçirmeyi başardı. Bu golle direnci iyice kırılan Paşabahçe karşısında karşılaşmanın skorunu belirleyen golü 90. Dakikada Rıdvan’ın yerine oyuna giren Emre 90+2. Dakikada attı 2-0

Maç sonunda büyük sevinç

Karşılaşmada son dakikalarda attığı iki golle sahadan üç puanı alarak ayrılan Beylikdüzüspor’da maç sonunda büyük sevinç yaşandı. Karşılaşma boyunca kendilerini destekleyen taraftarları ile galibiyeti kutlayan Beylikdüzüspor galibiyetin sevincini taraftarı ile birlikte yaşadı.

 

Bu haber 673 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku