Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kaya “ Her zaman hedefi olan yerde oldum”

Kaya “ Her zaman hedefi olan yerde oldum”


Eklenme Tarihi : 27-7-2018
Kaya “ Her zaman hedefi olan yerde oldum”

Kaya “ Her zaman hedefi olan yerde oldum”

Beylikdüzüspor’un yeni yönetiminde başkan yardımcısı görevinde bulunan Yusuf Kaya daha önce değişik kulüplerde de görev aldığını ifade ederek, hiçbir zaman hedefi olmayan bir kulüpte yer almadığını söyledi. Beylikdüzüspor’un gerek alt yapıda gerekse A takımında hedefleri olduğu için bu yönetimde yer almaya tereddütsüz karar verdiğini sözlerine ekledi.

Beylikdüzüspor’un Başkan yardımcısı Yusuf Kaya Tepecikspor’da yıllarca yönetici olarak göre yaptığına dikkat çekti. Amatör kümeden itibaren bu kulüpte görev yaptım, profesyonel lige çıktığında da görevime devam ettim, hedefi olan bir kulüptü. Uzun yıllar kulüplerin yönetim kurullarında görev almadım ama hep spor kulüpleri ile dirsek temasında yer aldım ve onlara elimden geldiğince yardımcı oldu. Büyükçekmece Voleybol takımında da görev yapıyorum. Bayan Voleybol takımımız ikinci ligden 1. Lige çıkarak bizlere büyük sevinç yaşattılar. Şimdi de Beylikdüzüspor’da görev yapıyorum. Ben Yusuf Kaya olarak hedefsiz bir yerde asla olmadım, olmamda” dedi.

Her kes üstüne düşeni yapacak

Yusuf Kaya Beylikdüzüspor’da yeni oluşan yönetim kurulunun göreve geldiğinden itibaren takdir edilecek işler yaptığına dikkat çekti. Bundan sonra da üstlerine düşeni yapmak zorunda olduklarını belirten Başkan Yardımcısı Kaya “ Bizler bu yönetime gelirken bir şeylerin farkındaydık, BAL liginden Süper amatör kümeye düşen bir ekibi tekrar canlandırmak ve hedefi olan profesyonel lige bir adım daha yaklaştırmak için düştüğümüz noktaya bir sene sonra çıkmak istiyoruz. Yönetim kurulunda bulunan herkes üstüne düşeni yapacaktır. Ben Yusuf Kaya olarak benim payıma ne düşüyorsa yapmaya hazırım” dedi.

Yaptıklarım , yapacaklarımın teminatıdır

Beylikdüzüspor’un her ne kadar alt yapıya önem veren bir takım olma yolunda lanse edilse de , bunun yanı sıra Süper amatör kümeden , BAL ligine çıkacak bir takım kurma yolunda çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya “ Bizim öncelikli hedeflerimiz arasında alt yapıyı iyileştirmek, futbolcu fabrikası haline gelmek olsa bile, ikinci önceliğimiz yıllardır adı hep başarılarla anılar ve isminin geçtiği yerde şampiyonluktan bahsedilen Beylikdüzüspor’u oluşturmak. Bunun için yönetim kurulu olarak teknik heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda hareket ederek İstanbul liginin en iyi ve en kaliteli oyuncularını kadromuza kattık ve katmaya da devam edeceğiz. Benim görev yaptığım takımların aldığı başarılar ortada. Ben yaptım diyemem biz ekip olarak bunu başardık. Burada da aynı ekip çalışmasını yapacağız ve başarılı olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bu haber 766 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku