Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Beylikdüzü sahaya indi

Beylikdüzü sahaya indi


Eklenme Tarihi : 25-7-2018
Beylikdüzü sahaya indi

Beylikdüzü sahaya indi

Süper amatör küme ekiplerinden Beylikdüzüspor yeni sezon öncesi ilk çalışmasını kendi tesislerinde gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Metin Aydın ve yöneticilerin takip ettiği ilk çalışmada menajer Atilla Erdoğan, teknik direktör Erdal Albayrak, yardımcıları Murat Kızılkaya, Elçin Taşdemir, Murak Akbal ve Mustafa Tanrıkulu nezaretinde ilk idmana anlaşılan ve denemeye gelen oyuncuların yanı sıra 7 alt yapıdan oyuncu katıldı.

Yeni yönetimi ile büyük atılımlar içine girmeyi hedefleyen Beylikdüzüspor yönetim kurulu çalışmalarını hızlandırdı. Tesislerle ilgili çalışmaların yanı sıra yöne sezon öncesi transfer çalışmalarında da ince eleyip sık dokudu. Yaptığı görüşmelerin ardından yeni sezon öncesi ilk çalışmasını yapan Beylikdüzüspor ilerleyen günlerde kadrosuna katacağı oyuncularla yeni sezonun kadrosunu belirlemeye çalışacak.

İlk çalışma yapıldı

Süper amatör kümede başarılı olmak isteyen Beylikdüzüspor  kendi tesislerinde yaptığı ilk çalışma ile yeni sezona resmi olmasa bile merhaba dedi.  Dış transferde 10 oyuncu, iç transferde 3 oyuncu ve 7 alt yapıdan oyuncunun olduğu ilk çalışmaya denenmek üzere de oyuncular yer aldı. Üç gün boyunca bu şekilde devam etmeyi planlayan Beylikdüzüspor önümüzdeki günlerde kadrosuna katacağı yeni oyuncularla net bir kadro ile yeni sezonla ilgili çalışmaya hız verecek.

Yönetim yalnız bırakmadı

Beylikdüzüspor’un yaptığı ilk idmanda kulüp Başkanı Metin Aydın ve yöneticiler teknik heyeti ve oyuncuları yalnız bırakmadılar. Çalışmanın başından sonuna kadar türbinde oturarak yapılan idmanı seyreden Başkan ve yönetim kurulu idman sonrası da teknik heyetle bir araya gelerek  karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Kondisyon ağırlıklı çalışma

Tesislerinde ilk çalışmasını yapan Beylikdüzüspor genel menajer Atilla Erdoğan, teknik direktör Erdal Albayrak, yardımcıları Murat Kızılkaya, Elçin Taşdemir, Murak Akbal ve Mustafa Tanrıkulu nezaretinde kondisyon ağırlı yaklaşık bir buçuk saati aşnı bir çalışma yaptı. Sıcak havaya rağmen ağır konsiyno çalışan Beylikdüzüspor’lu oyuncular yaptıkları ilk çalışmadan oldukça yorgun ayrıldılar.

Aydın “ Kazasız, belasız,sakatsız ve başarılı bir sezon olsun”

Yapılan ilk çalışmada takımı yalnız bırakmayan Beylikdüzüspor kulübü Başkanı Metin Aydın yapılan çalışmanın ardından yaptığı açıklamada sezonun hayırlısı olmasını diledi. Başkan Metin Aydın “ sezonun ilk çalışmasını yaptık, Allah kazasız, belasız , sakatsız ve başarılı bir sezon geçirmemizi nasip eylesin. Kadromuzda şuanda anlaştığımız oyuncular, iç transferdeki oyuncularımız ve alt yapıdan alınan oyuncularımız ile çalışıyoruz. Bu oyuncularımızın yanı sıra denemeye aldığımız oyuncularımız da var. Yönetim kurulu olarak, teknik heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda görüştüğümüz  ve anlaşmak üzere olduğumuz  oyuncularımız var. Bu oyuncularla anlaştıktan sonra kadromuza dahil olacakları ve çalışmalara katılacaklar.  Daha önce söylediğimiz gibi elimizde un var, şeker var biz sadece helva yapacağız. Bizler şu yönden çok şanlıyız, sporcu ve sporu seven bir belediye başkanımız ve ekibine sahibiz. Bunu da iyi kullanmak istiyoruz. Beylikdüzüspor gerek alt yapısı ile gerekse A takımı ile ilgili iyi bir çalışma yapacak ve başarı kazanacaktır.  Saha içinde idmanlar yapılırken, bizde yönetim kurulu olarak tesislerimizle yapılması gerek çalışmaları yaparak, ilçemize yakışır bir tesis haline getirmeye çalışıyoruz”dedi.

Bu haber 848 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku