Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Vefa taraftarına tanıtıldı

Vefa taraftarına tanıtıldı


Eklenme Tarihi : 21-7-2018
Vefa taraftarına tanıtıldı

Vefa taraftarına tanıtıldı

 

BAL ligi ekiplerinden Vefa cumartesi günü Vefa lisesi konferans salonunda yapılan törenle camiasına tanıtıldı. Yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuların katıldığı tanıtım toplantısına taraftarlarda yerlerini aldılar.

Yeni sezon öncesi yapılan tanıtım toplantısı ile yeni sezona bir anlamda merhaba diyen Vefa taraftarınla ve camiasınla buluştu.  Vefa Başkan yardımcısı Mehmet Sütçüoğlu’nun sunumu ile başlayan toplantıda geçtiğimiz sezon kadroda kalan oyuncular, yeni transferler ve tektnik heyet Vefa’lı taraftarlara tanıtıldı.

Sütçüoğlu “ desteğinizi bekliyoruz”

Yapılan tanıtım toplantısında , futbolcuları tek tek sahneye alarak camiaya tanıtan Kulübün As Başkanı Mehmet Sütçüoğlu eski ve yeni oyuncuları ve teknik heyeti sahneye alarak camiaya alkışlattı. Sütçüoğlu “ Biz bu yala çıkarken başarılı olmak için yola çıktık, Kulüp Başkanımız Salih Musaoğlu’nun peşindeyiz. Biz yönetim kurulu olarak Vefa’nın başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyoruz. Demokrasinin olduğu , yönetim kurulunda herkesin fikrini istediği gibi söylediği bir oluşum yaptık. Bizler oyuncularımıza güveniyoruz, her yıl bir üst lig parolasıyla yola çıktık ve buna da ulaşacağız.  Taraftarımızdan ve camiamızdan tek beklentimiz, ligde sonuçlar ne olursa olsun gönül verdiğimiz bu takımı sonuna kadar destek olmanızı istiyorum. İnşallah sizlerde bunu yaparak bize manevi destek olacaksınız ve alacağımız şampiyonlukta yanımızda olacaksınız.  Biz sizlerle bu başarıları kazanacağız” dedi.

Dualar okundu

Yapılan tanıtım toplantısının ardından,  kulüp binasında dualar okundu. Sezon içinde Vefa’lı teknik heyetin ve oyuncuların başarılı olması için, kazalardan ve belalardan korunmaları için okunan mevlit’ten sonra yönetim kurulunun hazırladığı yemekler dağıtıldı.

Bu haber 837 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku