Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Aydın “ Güveni boşa çıkartmayacağız”

Aydın “ Güveni boşa çıkartmayacağız”


Eklenme Tarihi : 8-7-2018
Aydın “ Güveni boşa çıkartmayacağız”

Aydın “ Güveni boşa çıkartmayacağız”

Süper amatör küme ekiplerinden Beylikdüzüspor’un yeni kulüp Başkanı Metin Aydın yapılan genel kurulun ardından yaptığı açıklamada üyelerin kendilerine duydukları bu güveni boşa çıkartmayacaklarını belirterek , alt yapısı ile, A Takımı ile başarılara imza atacaklarını belirterek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi. Başkan Aydın başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere Beylikdüzüspor’a emeği geçmiş herkese teşekkür etti.

Yapılan olağaüstü genel kurulla oluşan yeni yönetim kurulunun Başkanı olan Metin Aydın önümüzdeki sezonla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Aydın “ Öncelikle bize bu görevi layık gören ve bu konuda güvenen Beylikdüzüspor camiasına teşekkür etmek istiyorum. Kendilerinin bu güvenini kesinlikle boşa çıkartmayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Zor bir işe talip olduğumuzu söylemek isterim. 300 bin nüfusun üzerinde olan bir ilçenin spor’da lokamatif olan Beylikdüzüspor’un kulüp Başkanlığı ve kulüp yöneticiliği gerçekten zor. Ama yıllardır spor kulüplerinde görev yapan biri olarak , Beylikdüzüspor’da yıllardır çeşitli görevlerde olan biri olarak bunu başarabileceğimize inanıyorum” dedi.

Böyle bir tesis hiçbir yerde yok

Beylikdüzü belediyesi tarafından yeniden yapılan Beylikdüzüspor tesislerinin bir çok kulüpte olmadığını dile getiren kulübün Başkanı Metin Aydın “ Belediye Başkanımızı her zaman olduğu gibi yine spor’a ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Bir yıldır süren tesislerimizdeki çalışmalar bitmek üzere, bizlere böyle bir tesis kazandıran Beylikdüzü Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na , Belediye Başkan Yardımcılarına, Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Böyle bir saha ve böyle bir tesis bir çok profesyonel kulüpte bile yok” dedi.

Öncelik alt yapımız

Beylikdüzüspor’un öncelikli çalışmasının geçmişinde büyük başarıları bulunan Beylikdüzüspor alt yapı kategorilerinin tekrar faaliyete geçmesi olduğunu söyledi. Tesisin yapımı aşamasında alt yapının yeterince çalışma fırsatı bulunmadığı bundan dolayı bu başarı seviyesinin düştüğünü belirten Başkan Aydın “ Tesis konusunda yapılan çalışmalardan dolayı alt yapı çalışmalarımızla ilgili sorunlar yaşadık. Her yıl büyük başarılara imza atan alt yapı kategorilerimiz ile çalışmalara hız vereceğiz” dedi.

Başarı göreceli bir kavram

Başarının neye göre kime göre ne olduğunu belli olmayan bir şey olduğunu belirten Beylikdüzüspor’un yeni kulüp Başkanı Metin Aydın “ Başarı göreceli bir kavram, neye göre, kime göre neyin başarı olduğu belli olmaz. Bizler yönetime talip olurken, tam bir başarı kazanmak isteği ile buraya geldik. Tesisleşme anlamında, alt yapı anlamında, oyuncu yetiştirme anlamında, A takımı seviyesinde başarı kazanma ve Beylikdüzüspor’u layık olduğu yerlere getirme anlamında yola çıkıyoruz. Çalışmayı seven, Beylikdüzü ve Beylikdüzüspor için bir şeyler yapmak isteyen bir yönetimle yola çıkıyoruz. İnşallah beklentilere cevap veririz ve bizden beklenen başarıyı sergileriz” dedi.

Çalışmalara bugün itibari ile başlayacağız

Beylikidüzüspor’un yeni yönetim kurulurun bugün itibari ile çalışmalara başlayacağını belirten Başkan Metin Aydın “ Bugün itibari ile yeni yönetim kurulumuz ile çalışmalara başlayacağız. Öncelikle kendi aramızda yapacağımız görev dağılımı ile yönetici arkadaşlarımızın görevlerini belirleyeceğiz ve hepsine görevlerini tebliğ edeceğiz. Yönetimde bundan önce üç beş kişi çalışmayacak, yönetimde bulunan herkes kendisine verilen görevi yapacak. Herkes Beylikdüzüspor için bir şeyler yaparak uyumlu bir şekilde çalışacak. Başarı da bu şekilde geleceğine inanıyorum” dedi.

Her yıl bir üst lig

Beylikdüzüspor olarak her yıl bir üst lig parolasıyla yola çıktıklarını belirten kulüp Başkanı Metin Aydın “ Beylikdüzüspor başarıla alışkın, Profesyonel lige her yıl yaklaşan fakat şanssız bir şekilde bunu başaramadık, ama bu sezondan itibaren her yıl bir üst lige çıkarak en kısa zamanda profesyonel lige yükselmek istiyoruz. Böylesine büyük ve her zaman gelişen bir ilçeye de futbolda profesyonel bir kulüp yakışır. İnşallah bu da bizim yönetimimizde olacaktır” dedi.

Bu haber 876 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku