Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Güriz “ Önce Takım kurmak, sonra Takım olmak gerekiyor”

Güriz “ Önce Takım kurmak, sonra Takım olmak gerekiyor”


Eklenme Tarihi : 25-6-2018
Güriz “ Önce Takım kurmak, sonra Takım olmak gerekiyor”

Güriz “ Önce Takım kurmak, sonra Takım olmak gerekiyor”

Çatalcaspor’un yeni teknik direktörü Sertan Güriz, Çatalcaspor’daki çalışmalarına hız vereceklerini belirtti. Öncelikli hedeflerinin takımı kurmak ve ardından da takım olmayı başaracaklarını ve bu olgununda kendilerine ve Çatalcaspor’a başarı getireceğini ifade etti. Yönetim kurulu ile koordineli bir çalışma içinde olacaklarını da belirten Güriz çalışmalara başladığını söyledi.

Geçtiğimiz pazartesi günü attığı imza ile resmi olarak Çatalcaspor’un teknik direktörlüğüne getirilen Sertan Güriz imza töreninde sonra önemli açıklamalar yaptı. Güriz “ geçtiğimiz sezondan elimizde ne kadar oyuncu  olacak hangileri ile anlaşacağız, hangi futbolcular bizimle anlaşacak bilmiyorum. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor.  Öncelikli bu oyuncularla ilgili görüşmelerimizi yapacağız” dedi.

Önceliğimiz takım kurmak

Sarı kırmızılı ekibin yeni teknik direktörü Sertan Güriz “ Çatalcaspor’da birinci önceliğim takım kurmak, bunun için çalışmalara başladık. İç transferde ve önümüzdeki sezonla ilgili , karakterli kişilikli oyunculardan oluşan dış transfer çalışmalarımız ile birlikte kadromuza katacağımız oyuncularla birlikte öncelikle takımı oluşturacağız, sonra;

Takım olabilmek

 Sertan Güriz ,İki kademe olarak gördüğü çalışmaların ilk etabında takımı kurduktan sonra, takım olabilmek için çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Güriz “  takım olabilmek çok önemli, Çatalcasporn’un formasını taşıyabilecek karekterli, kişilikli oyuncularla anlaşarak çalışmalara başlayacağız. Takım ruhu ile hareket edeceğiz. Takım olabildiğimiz an bu olgularla sonucunda başarının da geleceğine inanıyorum. Bu iki etap bizim için büyük önem taşıyor” dedi.

Mesai başladı

Çatalcaspor’un yeni teknik direktörü Sertan Güriz kaybedecek zamanlarının olmadığını belirterek çalışmalara başladıklarını söyledi.  Bu hafta içinde iç ve dış transferdeki oyuncularla görüşmeler yapacaklarını belirten Güriz Çatalcaspor’u layık olduğu yere taşıyacak bir kadro ile sezona başlamayı istediklerini söyledi. Bu konuda mesailerinin başladığını ifade eden Sertan Güriz “  Sezon öncesi transfer görüşmelerimiz başladı. Bizler geçtiğimiz dönemde kalan oyuncularla ve önümüzdeki sezon kadromuzda olmasını istediğimiz oyuncularla görüşmelerimizi yapacağız. Yönetim kurulumuz da bu oyuncularla görüşmelerini yaparak kadromuzu oluşturacağız” dedi.

Bu haber 855 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku