Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Sertan Güriz Çatalcaspor’da

Sertan Güriz Çatalcaspor’da


Eklenme Tarihi : 25-6-2018
Sertan  Güriz Çatalcaspor’da

Sertan Güriz Çatalcaspor’da

3.lig ekiplerinden Çatalcaspor teknik direktör sorununu çözdü, Silivrispor ve en son B.Çekmece Tepecikspor Aş’yi kısa dönem çalıştıran Sertan Güriz’le anlaşmaya vardı. Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe anlaşma sonrası yaptığı açıklama ile, antrenör Güriz’le uzun yıllar çalışmak istediklerini belirtirken, Güriz Çatalcaspor’u layık olduğu yere getirmek istediğini söyledi.

Sezon öncesi teknik kadro konusunda belirsizlik yaşayan Çatalcaspor 2018-2019 futbol sezonunda takımı teslim edeceği teknik kadroyu buldu.  Silivrispor’da ve son olarak ta kısa bir dönem B.Çekmece Tepecikspor AŞ’ de çalışan Sertan Güriz, yardımcıları Fatih Türkkan, Mücahit Dönmez, Ümit Algür ile birlikte Çatalcaspor’la her konuda anlaşmaya vardılar.

Gökçe “ Uzun yıllar çalışmak istiyoruz”

Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan gökçe yapılan imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, Sertan Güriz hocanın bölgenin insanı olduğu için ve başarılı olacağına inandıkları için anlaşmaya vardıklarını söyledi. Başkan Gökçe “ Kendisi ile şuanda 2 yıllık bir anlaşma yaptık, iki tarafında memnun kalması halinde kendisi ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Genç ve başarılı olacağına inandığımız bir teknik adam. İnşallah Çatalcaspor’da büyük başarılara imza atar” dedi.

Güriz “ Bu güvene layık olacağız”

Çatalcaspor’un yeni hocası Sertan Güriz imza töreni sonrası yaptığı açıklamada başarılı olmak ve Çatalcaspor’u istenilen noktaya getirmek istediklerini söyledi. Antrenör Güriz “ Bana ve ekibime güvendikleri için öncelikle Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe’ye ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bu güvenlerini boşa çıkartmayacağız. Çatalcaspor’a ayrıca bir teşekkürüm olacak. Bölge  antrenörlerinden yana tercihlerini kullandıkları için ayrıca teşekkür ederim.  Çatalcaspor’a başarılı olmaya geldik. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bilgimizi ve birikimimizi Çatalcaspor için kullanacağız. Bana ve ekibime verilen bu güveni boşa çıkartmayacağız” dedi.

Bu haber 985 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku