Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Silivrispor’da ikinci Duru Dönemi

Silivrispor’da ikinci Duru Dönemi


Eklenme Tarihi : 25-6-2018
Silivrispor’da ikinci Duru Dönemi

Silivrispor’da ikinci Duru Dönemi

3. lig ekiplerinden Silivrispor geçtiğimiz cumartesi günü Gerçekleştirdiği olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda tek liste olarak giren Akgün Duru ve yönetim kurulu üyelerin oy birliği ile 2 yıllık görevi aldılar.  Genel kurulda kısa bir konuşma yapan kulüp Başkanı Akgün Duru geçtiğimiz sezon 2.ligden düşen futbol takımından dolayı Silivrispor üyelerinden özür diledi. Silivrisor’un 2018-2019 futbol sezonu ile belirlediği tahmini bütçesi 7 milyon 450 bin tl.

Geçtiğimiz sene yapılan olağanüstün genel kurulla göreve gelen Başkan Akgün Duru ve yönetim kururu 2.ligde mücadele eden futbol ligden düşmüştü. Geçtiğimiz cumartesi günü Silivrispor lokalinde yapılan olağan genel kurula üyeler ilgi gösterdi.  Divan kurulu seçiminden sonra , 1 yıllık denetleme raporlarının okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan Silivrispor kulübü Başkanı Akgün Duru özeleştirilerde bulundu.

Özür diliyoruz

2017- 2018 futbol sezonundan TFF 2.liginde mücadele eden Silivrispor’un kulüp Başkanı Akgün Duru genel kurulda yaptığı konuşmada, Futbol A takımında alınan başarısızlıktan dolayı üyelerden ve camiadan özür dileyerek özeleştiride bulundu. Başkan Akgün Duru “ geçtiğimiz sezon futbol A takımı kategorisinde başarılı olamadık ve mücedele ettiğimiz 2.ligden düştük. Bundan dolayı tüm camiamızdan ve silivrispor’a gönül verenlerden özür diliyoruz. Bunun dışında yaptığımız güzel şeylerde var. Futbol alt yapımızda başarılar sağladık, voleybol şubemiz 2.ligde kalmayı başardı.  Basketbol, Boks şubelerimizi açtık. Silivrispor’a gelir getirici yerler kazandırmaya çalıştık. Belediyemizle yaptığımız görüşmeler sonunda bir çay bahçesi kazandırdık. Bu yerin açılışını önümüzdeki günlerde yapacağız.  Bu arada tesisleşmeye de önem verdik, Geçtiğimiz sezon başında TFF yöneticilerinin Silivri sahasına gelerek yaptıkları incelemeden sonra maçların oynanamayacağı raporundan sonra , Silivri Belediyesinin büyük katkıları ile sahamızda yaptığımız çalışmalarla , maçları oynanabilir hale getirdik. Bunun dışında futbolcularımızın kaldığı tesislerle ilgili çalışmalar yaparak orayı daha güzel bir hale getirdik ve her şeyi ile değiştirerek, Silivrispor’umuza yakışır bir hale getirdik.  Tesisleşme çalışmalarımıza hız vererek, Selimpaşa Kemal Karasu sahası ile ilgili görüşmelerimiz oldu ve bu görüşmelerin sonuna geldik. En kısa zamanda karşılıklı imzalar atılarak bu tesisi de Silivrispor’umuza kazandıracağız” dedi.

 7 milyon 450 bin tahmini bütçe

Genel  kurulda geçtiğimiz sezonunu gelir gider raporları okunmasının ardından önümüzdeki sezonun tahmini bütçesi de üyelerin oyuna sunuldu. Geçtiğimiz sezon 8 milyon bütçe ile 2.lige tutunamayan Silivrispor’un önümüzdeki sezon bütçesi 7 milyon 450 bin olarak belirlendi. Tüm sezonun giderlerini ve gelirlerini belirleyen Silivrispor yönetim kurulu yine dev bir bütçe ile TFF 3.ligine girecek.

Balçıoğlu “ Belediye olarak her zaman yanlarındayız”

Genel Kurula geçte olsa katılan Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balçıoğlu yapılan genel kurulun hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, her zaman olduğun gibi , bundan sonra da Silivri’deki spor’un ve Silivrispor’un yanında olacaklarını belirtti. Genel Kurulda yaptığı kısa konuşmada, yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dilerken, Silivrispor’un ağabeylik görevine devam edeceğinin altını çizdi. Silivri Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi önümüzdeki sezonda Silivrispor’un her saman yanında olacağını söyledi.

Öte yandan yapılan genel kurulda yeni seçilen yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Akgün Duru, Turgay Sakarya , Eyüb Bayburtlu, Mehmet Ayyıldız, Turgay Sezginer, Burhan Soyaslan, Naci Aydın, Ali Özkök, Hayrettin Atasoy,  Levent Saygılı,Sebahattin Akbıyık

Yönetim kurulu Yedek; Nuri Çolakoğlu, Erdal Bilir, N.Edip Karaman, Orçun Koyuncuoğlu,  Oktay Erdem.

Bu haber 987 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku