Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Şampiyon ilk etabı tamamladı 2-1

Şampiyon ilk etabı tamamladı 2-1


Eklenme Tarihi : 10-6-2018
Şampiyon ilk etabı tamamladı  2-1

Şampiyon ilk etabı tamamladı 2-1

U17 Türkiye şampiyonasının ilk etabını Sakarya’da oynayan Gürpınarspor yine kendisinden beklenileni yaptı ve üç karşılaşmasını da galibiyetle bitirerek ilk etabı nağmağlup şampiyon olarak bitirdi. Türkiye şampiyonalarında aldığı başarılarla dikkat çeken Gürpınarspor ikinci etap için ümit vaad etti.

Sakarya grubunda üç gün üst üste oynadığı karşılaşmalarda aldığı sonuçlarla Türkiye şampiyonasının ilk etabını büyük bir başarı ile bitirdi. Grubunda oynadığı Kocaeli Belediye Derincespor’u 2-0, Altınovaspor’u 2-1, finalde de Kocaeli Güneşspor’u 2-1 mağlup ederek şampiyonanın ilk etabını nağmağlup şampiyon olarak bitirerek yine tarih yazdı.  Bu sonuçlarla Türkiye şampiyonu olması için önünde bir etabı kalan Gürpınarspor yine göğsümüzü kabarttı.

Türkiye şampiyonu olacağız

U17 Gürpınarspor’un başarılı antrenörü Refik Yazıcı ilk etabı değerlendirdi ve ikinci etapta da aynı başarıyı göstererek Türkiye şampiyonu olacaklarını söyledi. Antrenör Yazıcı “ İlk etapta oynadığımız grup karşılaşmalarında aldığı iki galibiyetten sonra son olarak Pazar günü diğer grubunun lideri ile final karşılaşması oynadık. Bu karşılaşmada da oyuncularım kendilerinden beklediğim oyunu sergileyerek başarılı oldular ve bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak, Türkiye şampiyonasının Sakarya etabını şampiyon olarak bitirdiler. Oyuncularımı kutluyorum ve bundan sonra Türkiye şampiyonu olabilmek için oynayacağımız ikinci etap karşılaşmalarında da aynı performansı bekliyorum. Türkiye şampiyonu olarak Gürpınarspor’un başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğiz” dedi.

Bize destek veren herkese teşekkürler

Grubunda oynadığı karşılaşmalardan aldığı galibiyetlerle bölgemizin gururu olan Gürpınarspor’un antrenörü Refik Yazıcı “ Bizlerin her zaman yanında olan Başta onursal Başkanımız Velettin Küçük’e, Kulüp Başkanımız Mustafa Küçük’e, bize inandıkları ve güvendikleri için teşekkür ediyorum. Maçlarımıza gelemeyen gerek sosyal medyadan, gerese telefonda arayarak bizlere destek veren her kese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 771 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku