Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Gülbaran’dan açtı ağzını yumdu gözünü

Gülbaran’dan açtı ağzını yumdu gözünü


Eklenme Tarihi : 10-6-2018
Gülbaran’dan açtı ağzını yumdu gözünü

Gülbaran’dan açtı ağzını yumdu gözünü

Vefa’nın geçtiğimiz dönem Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran ,son zamanlarda yaşanan olaylar hakkında  bir yazılı açıklama yaptı ve yazılı açıklamasında sert üsluplar da kullanan Başkan Gülbaran veda ederken, yine kulübün başına gelebileceğinin sinyallerini de vermiş.

Vefayı İstanbul’un kralı yaptık

Başkan Gülbaran “Sevgili Vefalı kardeşlerim, sizlerle bir konuyu paylaşmak istiyorum. Beni bilirsiniz ben Mesut Gülbaran’ım ve Vefada doğdum Vefada büyüdüm sülalem Vefa kulübünde hem yöneticilik hem de taraftar olarak tribünlerde yerini almıştır. Şahsım 15 sene evvelde Vefa Kulübün Başkanlığını yapmış arkadaşlarımla beraber kulübü Amatörden alıp BAL Ligine kadar çıkarıp sizinde bildiğiniz gibi en son geçen sezonun 3 kupasını alıp Vefa’yı İstanbul’un kralı yaptık” dedi.

Örnek bir lokal haline getirdik

En önemlisi Tarihi Kulübümüzün bir binası, nede oturacak lokali vardı. Şimdi örnek bir Lokal ve oturulacak Vefa’ya yakışır bina yaptık. Hiç kimseden maddi destek almadan elimizden geldiğince Vefa’lılığımızı gösterdik. Şimdi ise biz Vefa’lıyız diye ortaya çıkanlar bizim yaptığımız binayı şikayet edip Anıtlara dilekçe vererek 3 sene 2 arkadaşlarımızla beraber hapis cezası aldığımızda eğer benim kim olduğumu bilenler bilir yoksa şu an hapiste yatmış oluyordum. Bunları niye anlatıyorum, sizlerle paylaşıyorum bu sene verdiğim beyanatlarda biz şampiyon olduğumuz takımı As Başkanımız SALİH MUSAOĞLU’na emanet ettik” dedi.

Kimse hazıra konmasın

SALİH MUSAOĞLU, “Bu sene ben başkanlık yapmak istiyorum” dedi ve bizde kendisini gerçek Vefalı olduğu için bizde senin yanındayız diye görevi kendisine verdik. Ancak bazı duyumları beyanatlarını gördüğümüzde, 3 Kupa kazandırdığımız Vefa’ya kendini bir anda kahraman gösterip gizli Başkan yapanlar ve bizim bıraktığımız başarılara hazıra konup ta, yeni kendi eserini meydanlarda ortaya koymadan boy gösterenler ayağını denk alsın. Bizler zor zamanlarda iyi zamanlarda buradayız. Vefa Küme düştüğünde Amatörde 9 taneler yediğinde bu arkadaşlar ve Vefa’lıyım diye hava atanlar nerdeydi?, hiç unutmasın. Bizler Vefa’lıyız camiamız burası biz her zaman buradayız yaptıklarımız ortada onun için herkes haddini bilerek Vefa için kim faydalı olursa başımızın üstünde yeri var çünkü Vefa bizlere emanet edilmiştir. Biz buradayız başarılarımızı helal para ile yaptık. Kimse af edersiniz bizimle bilmem ne yarışı yapmasın. Paradan bahsetmesin çünkü şimdi parayı harcayanlar gecen senede yönetimdeydiler. O kadar paranız vardı ben niye bir daire parası verdim de Vefa 3 kupa kazandı. Şimdi Vefa’ya 3 kupa kazandıran İstanbul Şampiyonu yapan hocamızı 1.5 ay oyalayıp ta sonra seni istemiyorum diye kapıya koymak ne demektir. Hocaya Vefaya hakkımı helal etmiyorum dedirtmek hem eski yönetime ve hem de yapılan başarılara hakarettir” dedi.

3.lig bize nasip olur inşallah

Tüm bunlar bir araya geldiğinde şimdi Allah kısmet ederse yine ben ve arkadaşlarım bizi bu sene destekleyen taraftarımızla ilerleyen senelerde, bu sene olduğu gibi geliri olmayan az parayla kulübümüzü tecrübemizle ve topçulara verdiğimiz sözlerimizle üçüncü lige çıkmak inşallah bize nasip olacaktır.  MESUT GÜLBARAN ve arkadaşlarımız Vefa’nın her zaman yanındayız yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Allaha emanet olun” diyerek yine vefaspor’a başkan olabileceğinin sinyallerini verdi.

 

Bu haber 842 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku