Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Rumelispor Yüzme branşını açtı

Rumelispor Yüzme branşını açtı


Eklenme Tarihi : 9-6-2018
Rumelispor  Yüzme  branşını açtı

Rumelispor Yüzme branşını açtı

Birinci amatör küme ekiplerinden Rumelispor tamı bir kulüp olma yolunda ilerliyor. Yeni sezon öncesi sadece A takım değil, alt yapılara da büyük ilgi gösteren Rumelispor şimdi de kulüp Başkanı Mertcan Kaplan ve yönetim kurulunun aldığı kararla Yüzme branşının startını verdi. Güneşli Okyonus Koleji Yüzme Havuzunda yapılacak kursla ilgil hoca Fatih Yamanoğlu ile anlaşma sağladı.

Yeni sezon öncesi alt yapılar derken, tam bir spor kulübü olma yolunda önemli bir adım adan Rumelispor kulübü Yüzme Branşı ile çalışma yelpazesini genişletti. Yeni sezonda Güneşli Okyonus koleji yüzme havuzunu kullanarak başarılı sporcular yetiştirmek isteyen Rumelispor yönetimi önemli bir spor dalını bünyesinde açtı.

Rumelispor kulübünü futbol branşı dışında da bir çok branşla tam bir spor kulübü haline getirmek isteyen kulüp Başkanı Mertcan Kaplan yönetim kurulunun bu tür projelerde kendisini desteklemesinden duyduğu mutluluğu dille getirdi. Spor kulüplerinin sadece futbol branşı ile sınırlı kalmamaları gerektiğini sözlerine ekleyen Başkan Kaplan “ Yönetim kurulu olarak yeni yeni projeler üreterek Rumelispor’a değişik branşlarda da başarı kazanmak istiyoruz. Futbolda alt yapımızı geliştirerek transfere mahkum kalmadan, başarılı oyuncular yetiştirmenin yanı sıra, futbol dışında da gençlerimizin kendilerini gösterecekleri başka spor branşlarını da kulübümüz bünyesinde açmaya çalışıyoruz. Şuanda yüzme ile buna başladık, diğer branşlar içinde çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda bizleri kırmayan hocamız Fatih Yamanoğlu’na ve her konuda olduğu gibi bu konuda da bana destek veren ve birlikte çalıştığımız yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 854 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku