Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Hüseyin Aydoğan resmen VEFA’da

Hüseyin Aydoğan resmen VEFA’da


Eklenme Tarihi : 8-6-2018
Hüseyin Aydoğan  resmen VEFA’da

Hüseyin Aydoğan resmen VEFA’da

BAL ligi ekiplerinden Vefaspor yeni sezon öncesi iç transferdeki çalışmalarını sürdürürken, teknik kadroda değişiklik yaptı. Yeni sezonda Hüseyin Aydoğan’a takımı emanet eden Vefaspor tecrübeli teknik adamı resmen kadrosuna kattı.  Yeni sezon’da Vefaspor’un hedefi her yıl bir üst lig olarak belirlendi.

Yeni sezon öncesi teknik kadro konusunda yönetim kurulunun oy birliği ile Hüseyin Aydoğan Takımın başına getirildi. Yeni sezonda Vefaspor’u tecrübeli teknik adama emanet eden Vefaspor’un yöneticisi Mehmet Sütçüoğlu önemli açıklamalar yaptı. Sütçüoğlu “ Biz genel kurulda da söyledik, Vefa’ya demokrasiyi getireceğiz diye, teknik kadro konusunda yönetim kurulumuz ile birlikte yaptığımız istişarelerden sonra oy çokluğu ile Hüseyin Aydoğan hocamızda karar kıldık. Hedefi olan tecrübeli bir hocamız. Önümüzdeki sezon takımımız hocamıza emanet. Bizde yönetim kurulu olarak lig sonuna kadar hocamızın arkasındayız” dedi.

Aydoğan  “ Elimden gelenin en iyisini yapacağım”

İstanbul’un en köklü takımlarından biri olan vefaspor’la anlaştığını belirten ve buraya başarılı olmaya geldiğini belirten tecrübeli çalıştırıcı  Hüseyin Aydoğan “ Köklü bir kulübe geldim. Her yıl bir üst lig parolası ile yola çıkıyoruz. Yöneticilerin bana olan güvenini boşa çıkartmayacağım. Mütevazi bir bütçe ile , başarılı bir ekip kurmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Her yıl bir üst lig parolasının omuzlarımızdaki yükünü şimdiden hissetmeye başladım. Yönetim kurulumuz ile birlikte organize çalışarak Vefaspor’u hak ettiği yere çıkarmak için şimdiden çalışmalara başladım” dedi.

Bu haber 825 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku