Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Mehmet Sütçüoğlu “ Asansör takım olmayacağız”

Mehmet Sütçüoğlu “ Asansör takım olmayacağız”


Eklenme Tarihi : 8-6-2018
Mehmet Sütçüoğlu “ Asansör takım olmayacağız”

Mehmet Sütçüoğlu “ Asansör takım olmayacağız”

BAL ligi ekiplerinden Vefaspor’un yöneticisi Mehmet Sütçüoğlu Vefaspor’un artık her yıl bir üst lige çıkacağını belirterek, asansör takım olmayacaklarını söyledi. Camianın beklentilerinin artık çok fazla olduğunu ve bunun da yönetim olarak kendilerinin omuzlarından büyük bir yük olduğunu söyledi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız veren Vefaspor’un kendisine bir parola belirlediğini belirten kulübün yöneticisi Mehmet Sütçüoğlu “ Yeni sezon öncesi kendimize belirlediğimiz bir hedef var. Vefaspor köklü bir ekip, bu ekibe yakışan artık , bir ileri iki geri değil, her yıl bir üst lige gitmektir. Bunun için yönetim kurulu olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Camianın beklentisine karşılık vermek zorundayız

Bal liginde kendilerini zor bir sezon beklediğini ifade eden Mehmet Sütçüoğlu “ Belediye destekli ve ya büyük sponsorların olduğu bir ligde mücadele edeceğiz, statüsünün zor oldu bir lig. Bunun farkındayız, ligde hem gruptaki takımlarla mücadele ederken, grubumuzda bulunan İstanbul takımları ile de mücadelemiz olacak. Bu kadar zorlu bir ligin yabancısı değiliz ama, bu sezon inşallah misafiri olacağız” dedi.

Yönetim olarak uyumlu çalışıyoruz

Vefaspor’un önümüzdeki sezonla ilgili iyi bir politika izlediğini vurgulayan Mehmet Sütçü “ Önümüzdeki sezonla ilgili iyi bir strateji izliyoruz. Teknik direktörümüzün takıma katkı sunacağına inandığı oyuncuları kadromuza katmak için elimizden gelini yapıyoruz. Hocamızın istediği oyuncuları aldıktan sonra her şey teknik kadronun elinde olacak. Bizim işimiz yine devam edecek, Vefaspor’un bu sezon başarılı olması için tüm yönetim kurulu canla başla ve uyum içinde çalışıyor. İnşallah bu çalışmalarımızın karşılığını 3.lige çıkarak alacağız” dedi.

Kapımız herkese açık

Vefa kulübünün ismi gibi Vefa’lı olduğunu belirten Mehmet Sütçüoğlu VEfaspor’un her türlü eleştiriye açık olduğunu belirtirken, aynı zamanda fikirlere de açık olduğunu söyledi. Sütçüoğlu “ olumlu yönde bir eleştiri aldığımızda inanın mutlu oluyoruz.  Herkes gibi bizinde yanlışlarımız olabilir. İnsanız ama düzeltmekte bizim elimizde, çok şükür demokrasi ile yönetilen bir yönetim kurulu kadromuz var, bu tür eleştirilerden kendimize bir ders çıkartıyoruz. Aynı zamanda yeni ve Vefaspor’un faydasına olacak olan yeni fikirlere de ihtiyacımız var. Bize gelen her teklifi yönetim kurulunda görüşüyoruz ve görüşme de devam edeceğiz. Herkesin fikri bizim için önemlidir” dedi.

Bu haber 920 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku