Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Rumeli’den alt yapı atağı

Rumeli’den alt yapı atağı


Eklenme Tarihi : 8-6-2018
Rumeli’den alt yapı atağı

Rumeli’den alt yapı atağı

İstanbul birinci amatör küme ekiplerinden Rumeli Spor kulübü alt yapıda önümüzdeki sezon tüm kategorilerde katılmak için kolları sıvadı. Alt yapıda bulunan 6 antrenörden sonra geçtiğimiz günlerde Adem Püsküllü ile anlaşarak, alt yapıda 7. Hocasını kadrosuna kattı. Kulüp Başkanı Mertcan Kaplan yeni antrenörle tüm kategorilere katılarak geleceğin oyuncularını yetiştirmekte kararlı olduklarını söyledi.

Birinci amatör küme ekiplerinden Rumeli Spor kulübü önümüzdeki sezonunun hazırlıklarını yaparken, ayanı zamanda alt yapılara da önem vermeye devam ediyor. Kulübün bünyesinde bununa 6 alt yapı antrenöründen sonra geçtiğimiz günlerde antrenör Adem Püsküllü ile her konuda anlaşan Rumeli Spor tecrübeli çalıştırıcıyı bünyesine kattı.

Alt yapıya önem vermeye devam edeceğiz

Rumeli Spor kulübünün Başkanı Mertcan Kaplan önümüzdeki sezon birinci amatör küme için çalışmalarımız başladı. Bunun yanı sıra bizim için olmazsa olmaz olan alt yapı ile ilgili projelerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bununla ilgili kadromuzda bulunan 6 alt yapı hocası ile elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince katıldığımız alt yapı kategorilerine bu sezonda katılmak istiyoruz. Bunun için eksik olarak gördüğümüz bir alt yapı antrenörünü daha renklerimize kattık. Adem Püsküllü hocamız önümüzdeki sezon Rumelispor’un alt yapı kategorilerinde çalışacak. Bizim öncelikli hedefimiz bizleri ve Türk futboluna katkı sağlayacak, ahlaklı, başarılı futbolcular yetiştirmek. Bu yolda da ilerleyeceğiz” dedi.

Bu haber 828 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku