Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Yıllar sonra 1. Amatör kümede

Yıllar sonra 1. Amatör kümede


Eklenme Tarihi : 8-6-2018
Yıllar sonra 1. Amatör kümede

Yıllar sonra 1. Amatör kümede

Çatalca Subaşı mahallesinin futbol takımı yıllar sonra eski oyuncularının yöneticiliği ile yeniden birinci amatör kümeye yükselmesi mahallesinde büyük bir sevinç yaşattı. Bu sezon büyük bir başarıya imza atan yeşil beyazlı ekipte kulüp Başkanı Kadir Yıldırım ve yönetici Serkan İşi zor olanı başardıklarını belirterek, formasını giydikleri Subaşıspor’un şampiyon yaparken bu kez yönetici olmalarının ayrı bir önemi olduğunu söylediler.

Bu sezon 2. Amatör kümede grubunu şampiyon olarak tamamlayan Subaşıspor’un zorluklar içinde büyük bir başarıya imza attığını belirten kulübün iki önemli ismi Kadir Yıldırım ve Serkan İşi sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söylediler. Şampiyonluğun ve birinci amatör kümenin camialarına hayırlı olmasını dilediler.

Yıldırım “ futbolcularımızı kutluyorum”

Subaşıspor’un kulüp Başkanı Kadir Yıldırım alınan bu şampiyonlukta en büyük pay sahibi olan futbolcular olduğunu söyledi. Yıldırım “ Oyuncularımızın varlarını, yoklarını bu kısıtlı imkanlarla sahaya yansıttılar. Biz yönetim kurulu olarak nasıl inandıysak, onlarda başarılı olacaklarına inandılar ve sezon sonunda bizlere çok büyük bir mutluluk yaşattılar.  Aldığımız bu şampiyonlukta büyük payları var. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İşi “ zor bir sezonda ama mutlu sonla bitti”

Subaşıspor’un yöneticilerinden Serkan İşi sezonunun kısa bir değerlendirmesini yaptı. Zorlu bir sezon yaşadıklarını ifade etti. İşi “ Zor bir sezon yaşadık, şampiyonluk kolay olmadı ama inanan bir yönetim ve birbirlerine kenetlenmiş bir futbolcu topluluğumuz vardı. Formasını uzun yıllar giydiğim bu takımda yöneticilik yapmak benim için büyük bir mutluluk oldu. Diğer mutlu olduğum bir konu da aldığımız şampiyonluk oldu. Zor, meşakkatli ama mutlu sonla biten bir sezon oldu” dedi.

 Yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz

Subaşıspor’un kulüp Başkanı Kadir Yıldırım ve yönetici Serkan İşi bu sezon yaşadıkları şampiyonlukta yanlarında olan ve kendilerine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ettiler. Önümüzdeki sezon mücadele edecekleri 1. Amatör küme için çalışmalara önümüzdeki haftalarda başlayacaklarını sözlerine ekleyen Yıldırım ve İşi şampiyonluk sonrası teşekkür ziyaretleri de yapacaklarını söylediler.

Bu haber 996 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku