Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Vefaspor iç transferlere hızlı başladı

Vefaspor iç transferlere hızlı başladı


Eklenme Tarihi : 28-5-2018
Vefaspor iç transferlere hızlı başladı

Vefaspor iç transferlere hızlı başladı

BAL ligi ekiplerinden Vefaspor yeni sezon öncesi yaptığı genel kurulun ardından çalışmalarına hızlı başladı. Kulübün yöneticilerinden Mehmet Sütçüoğlu ve Ahmet Işıkyıldız nezaretinde imzaları attılar. Yapılan görüşmelerin ardından iç transferde Mehmet Çelik, Ozan Can, Özgür Solak, Ömer Faruk Kaya, Yasin Solakoğlu, Nedim Cem Avcı, Muhammed Ali Gezgin, Umut Ceylan, Muhammed Hüseyin Toka, Hüseyin Kaya , dış transferde Çerkezköyspor’dan Muhammed Emin imzalarını atarak önümüzdeki sezon Vefaspor formasını giymeye devam edecekler.

Yönetim kurulu kendi aralarında görev dağılımı yapmadan çalışmalara hızlı başladılar. Daha önce görüştükleri 10 oyuncu ve birde dış transferde bir oyuncu ile her konuda anlaştılar.  Pazartesi günü Vefa kulübünde yapılan imza törenine yönetim kurulu üyesi, Mehmet Sütçüoğlu, Ahmet Işıkyıldız katıldı.

Yapılan İmza töreninden sonra kısa bir açıklama yapan Sütçüoğlu “ şuanda 11 oyuncu ile anlaştık, Bu sezonki kadromuzdan sadece 2 kişi ile anlaşamadık. Birisi Murat Korkaçı futbol hayatını bitirdiği, Fahrettin ‘de iş hayatına ağırlık vererek antrenmanlara gelemeyeceğini söyleyerek yedi kule ile anlaşacağını söyledi. Bu oyuncuların haricinde kalan oyuncularla anlaşma sağladık. Yönetim kurulu olarak dış transfer çalışmalarımız başlayacak” dedi.

Bu haber 897 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku