Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Vefaspor genel kurulunu yaptı

Vefaspor genel kurulunu yaptı


Eklenme Tarihi : 26-5-2018
Vefaspor genel kurulunu yaptı

Vefaspor genel kurulunu yaptı

BAL liginin yeni ekiplerinden Vefaspor genel kurulunu gerçekleştirdi. Cumartesi günü vefa lisesi konferans salonunda gerçekleştirdi. Tek liste halinde yapılan genel kurulda üyeler oy birliği ile yeni yönetim kurulunu göreve getirirken, Vefaspor’un yeni sezondaki hedefini 3.lig olarak belirledi.

Vefa Lisesi konferans salonunda yapılan genel Kurul 120 üyenin katılımı ile gerçekleşti. Yapılan genel kurulun divan başkanlığını Lütfullah Çakar, katip üyelikleri Namık Kemal Durademir, Erkan Işıkyıldız yaptı.

1 milyon 200 bin bütçe

 Yapılan genel kurulda 2018-2019 futbol sezonunda tahmini bütçe 1 milyon 200 bin olarak belirlendi. Tüm sezonu kapsayan bütçe Vefaspor’un için dev bütçe oluşturuldu.

Gülbaran’a teşekkür

 BAL ligine çıkan ve üç kupanın sahibi olan Vefaspor’a bu sezon  yönetimde görev almayacak olan eski Başkan Mesut Gülbaran’a teşekkür edildi. İşlerinden yoğunluğundan dolayı bu sezon affını isteyen Başkan Gülbaran’a Vefaspor camiası teşekkür etti.

Hedef 3.lig

Yapılan genel kurulda yeni seçilen yönetim kurulu hedef olarak 3.ligi belirledi. Kendi aralarında önümüzdeki günlerde görev dağılımı yapacak.  Başkan Salih Musaoğlu nezaretinde pazartesi bir araya gelecek olan yeni yönetim kurulu kendi aralarında görev dağılımı yapacak. Önümüzdeki sezonla ilgili çalışmalara hız verecek olan yönetim kurulu Vefa’yı layık olduğu yere çıkaracaklarını söylediler.

Yeni seçilen yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Salih Musaoğlu, Emre Sütçüoğlu, Yılmaz Örk, Cahit Erkal, Av.Kurat Şekerli, Yasin Yalcınkaya. Ömer Toksoy, Faruk Yalçın, Olcay Işıkyıldız, Süleyman Yeken, Mehmet Leventoğlu, Av. Gürkan Kesiner, Prof. Kıvanç Ulusoy,  Murat Güzel, Melih Kalayçı.

Bu haber 885 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku