Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kalko, primi 500 bin TL olarak açıkladı

Kalko, primi 500 bin TL olarak açıkladı


Eklenme Tarihi : 28-1-2017
Kalko, primi 500 bin TL olarak açıkladı

Kalko, primi 500 bin TL olarak açıkladı

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko zorlu Bodrumspor maçı öncesinde tesislerde futbolcu teknik heyet ve yönetim kurulu ile birlikte yemekte bir araya gelerek şampiyonluk priminde son noktayı koydu ve primin 500 bin TL olarak belirlediğini tüm takıma beyan etti.

TFF 3. Lig 2. Grupta lider olan Silivrispor’da Başkan kesenin ağzını açtı ve Bodrumspor maçı öncesinde şampiyonluk priminin 500 bin TL olduğunun bilgisini zorlu maç öncesi açıkladı. Kendi tesislerinde yapılan idman sonrasında tüm oyuncu ve teknik heyet ile bir araya yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir araya gelen Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko lig sonunda şampiyonluğu göğüsledikleri takdirde 500 bin TL prim vereceğini açıkladı.

Silivri Stadı içinde bulunan tesislerde oyuncuları ile bir araya gelen Başkan Ümit Kalko; “Göreve geldiğimiz ilk günlerde boğuştuğumuz borçların ödeme planlamasını yapmamızın ardından takım için gerekli yatırımlarımızı yaptık. Sezon başı gerekli transferlerimizi yapmamızın ardından da devre arası gerekli takviyelerimizi yaptık. Hocalarımızın verdiği raporlar doğrultusunda da beklentilerimizi yüksek tuttuk. Şimdi ligde ilk yarının son iki haftasında devraldığımız liderliğimiz devam ediyor. İnanıyoruz ki lig sonunda da hak ettiğimiz şampiyonluğu yaşayıp bir üst lig olan TFF 2. Lige yükselmenin mutluluğunu yaşamak istiyoruz.

Sezon başından bu zamana kadar geçen süreçte hiçbir oyuncumuzun ne bir prim alacağı ne de bir peşinat alacağı vardır. Bizler yönetim ve başkan olarak üstümüze düşen her türlü görevi yerine getiriyoruz. Ve diyoruz ki sezon sonu şampiyonluğumuzu taçlandırdığımız zaman 500 bin TL prim taahhüdümüz olacaktır. Bu vereceğimiz 500 bin TL helali hoş olsun” dedi.

Bu haber 1265 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku