Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmezlerin acılı günü

Dönmezlerin acılı günü


Eklenme Tarihi : 23-1-2017
Dönmezlerin acılı günü

Dönmezlerin acılı günü

İASKF yönetim kurulu üyesi, Ömerli kulüp Başkanı Vedat Dönmez’in ağabeyi, Ömerli köyüspor’un teknik direktörü Volkan Dönmez’in Babası Sait Dönmez’in cenazesi pazartesi günü Ömerli köyü camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı ile Ömerli köyü mezarlığına defnedildi. Cenazede Siyaset, spor ve iş dünyası Dönmez ailesini yalnız bırakmadı.

Çatalca DP parti eski ilçe başkanlarından, Ömerli köyünün duayen Muhtarı Sait Dönmez’in ani vefatı herkesi derinden üzdü. Pazartesi günü Ömerli köyünde adeta insan seli yaşandı. Merhum Sait Dönmez’in siyasetteki arkadaşları, Belediye başkanları,  muhtarların yanı sıra.  İASKF yönetim kurulu üyesi ve Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez’i spor camiası cenazedeki yerlerini alarak yalnız bırakmadılar. Ömerli köyüspor teknik sorumlusu Volkan Dönmez’inde istanbul’daki teknik direktörler ve spor camiası bu acılı gününde yalnız bırakmadılar. Sadece siyaset ve spor dünyası değil, yüzlerce kişi Muhtar Sait Dönmez’i uğurlamaya geldiler.

Evde helallik alındı

Yüzlerce kişinin katıldığı cenaze namazı öncesi Sait Dönmez’in cenazesi Ömerli köyündeki evinin önüne getirilerek, dualar edildi. Ailesinden ve komşularından helallik alınmasından sonra yine dualarla camiye uğurlandı. Ailesinin ve yakınlarının gözyaşlarını tutamadıkları gözden kaçmadı.

Taziyeleri kabul ettiler

Camiye getirilen Sait Dönmez yine dualar eşliğinde cenaze arasından indirilerek camiye getirildi. Cenaze namazı öncesi Vedat Dönmez, Volkan Dönmez ve aile yakınlar cenaze gelenlerin başsağlığı dileklerini kabul ettiler.  Cami bahçesinin almadığı yüzlerce kişilik kalabalık, Cenaze namazını kılmak için yollarda saf tuttular.

Bu haber 991 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku