Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Hedef tabiî ki galibiyet”

Dönmez “ Hedef tabiî ki galibiyet”


Eklenme Tarihi : 18-1-2017
Dönmez “ Hedef tabiî ki galibiyet”

Dönmez “ Hedef tabiî ki galibiyet”

Süper amatör kümede grubunda cumartesi günü grubunda zirve yarışı yapan Bakırköyspor’u konuk edecek olan Ömerli köyüspor’un bu karşılaşmaya hazır bir durumda olduğunu belirte kulübün başkanı Vedat Dönmez, ligin ilk haftasında nasıl mücadele ettilerse ligin bitimine doğru da aynı şekilde mücadele edeceğiz dedi.

Grubunda orta sıralarda bulunan Ömerli köyüspor’un, Cumartesi günü Hadımköy sahasında oynayacağı Bakırköyspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdüğünü belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez “Bu zamana kadar her maça nasıl çıktıysak bu karşılaşmaya öyle çıkacağız, Kimsenin ligdeki durumu bizi ilgilendirmiyor. Her koyun kendi bacağından asılır bizi kimsenin çıkması, düşmesi ilgilendirmiyor. Son iki karşılaşmamız var, bu iki maça çıkacağız ve mücadelemizi yapacağız. Biz Ömerli köyüspor olarak her maça aynı şekilde hazırlanıyoruz, Bakırköyspor karşılaşmasına da aynı şekilde hazırlanıyoruz ” dedi.

Vardar haricinde eksiğimiz yok

 Ömerli köyüspor’un Bakırköyspor karşılaşmasının hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürürken, ara transferde takımdan ayrılan Vardar’ın haricinde takımda eksik olmadığını belirten kulüp Başkanı Vedat  Dönmez “Ara transferde İstanbul Sinop’a giden  golcü oyuncusunun Vardar’ın haricinde hiçbir eksiğimiz yok. Bu karşılaşmadan üç puan alabilmek için mücadele edeceğiz. Her zamanki gibi centilmence mücadelemizi sergileyerek, maça nasıl başladıysak aynı şekilde centilmence bitireceğiz. Maçtaki sonuç ne olursa olsun rakibimizi en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

Bu haber 1120 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku