Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
“BALIK BENİ YE” DEDİ

“BALIK BENİ YE” DEDİ


Eklenme Tarihi : 17-1-2017
“BALIK BENİ YE” DEDİ

“BALIK BENİ YE” DEDİ

Türkiye’nin en ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan hizmette sınır tanımıyor, anne sütünden sonra insan vücuduna en faydalı olan besin kaynağı olan Balıketinin faydasını insanlara anlatmak için çeşitli replikler kullanıyor. Balıkçı Kenan’ın en son kampanyası BALIK BENİ YE dedi oldu.

Kurduğu balık müzesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Balıkçı Kenan şimdi yeni reklamı ile çok konuşuluyor, BALIK BENİ YE diyerek insanların 7’den 70’e balık yemeğe davet eden Balıkçı Kenan yaptığı reklamla 2017’ye muhteşem bir giriş yaptı.

Her gün bir yenilik

Yıllardır verdiği hizmetle gözde mekânları geride bırakan Balıkçı Kenan tesislerindeki üstün hizmetin yanı sıra kaliteli balıkları ile gelen misafirlere müthiş tatlar sunuyor. Deniz canlıları müzesi,  ev hayvanlarından oluşan ufak hayvanat bahçesi ile herkesin ilgisini çeken Balıkçı Kenan herkesin haftada en az 2 kez balık yemesi gerektiğine dikkat çekti.  Bu konuda ilgi çekmek için değişik yollar deneyen Balıkçı Kenan son olarak “BALIK BENİ YE” dedi diyerek yeni bir akım başlattı.

Bu haber 1221 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku