Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Adem Mat’ın acı günü

Adem Mat’ın acı günü


Eklenme Tarihi : 14-1-2017
Adem Mat’ın acı günü

Adem Mat’ın acı günü

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi eski yardımcısı ve spor camiasının yakından tanıdığı Adem Mat’ın Annesi Gülten Mat (72) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cuma günü Kasımpaşa Büyük camiinde İkinci namazına müteakip, Kasımpaşa Kulaksız Aile mezarlığına defnedilen Gülten Mat cenaze törenine spor camiasından birçok isim katıldı.

TFF İstanbul İl temsilcisi Eski yardımcısı Adem Mat’ın, Annesi Gülten Mat’ın cenazesine, TFF yönetim kurulu üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez, İASKF Genel Başkan Yardımcıları Hasan Cevahir ve Cemalettin İnanç, TÜFAD İstanbul Başkanı Halit Önsen, İstanbul Futbol Saha Komiserleri dernek Başkanı Ali Osman Özgül, spor camiasından bir çok isim Adem Mat ve ailesini bu açılı gününde yalnız bırakmadılar.

İkinci Namazından sonra kılınan cenaze namazında ön saflarda bulunan Adem Mat’ın oldukça üzgün olduğu gözden kaçmadı.  Cenaze namazı öncesi camiye gelenlerle tek tek görüşen ve başsağlığı dileklerini alan TFF İstanbul eski İl Temsilcisi Adem Mat, Cenazeye katılan, kendisini telefonla arayan, mesaj çeken. Bu acılı gününde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti. 

Bu haber 1333 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku