Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirhan “ Ligden çekilmemizin, maddiyatla ilgisi yok”

Demirhan “ Ligden çekilmemizin, maddiyatla ilgisi yok”


Eklenme Tarihi : 4-1-2017
 Demirhan “ Ligden çekilmemizin, maddiyatla ilgisi yok”

Demirhan “ Ligden çekilmemizin, maddiyatla ilgisi yok”

İzzettinspor kulübü İkinci Başkanı ve Basın sözcüsü Ercan Demirhan, İzzettinspor’un Süper amatör kümenin bitimine az bir süre kala ligden çekilmesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Demirhan, Ligden çekilmelerinin maddiyatla hiçbir ilgisinin olmadığını ifade etti. İzzettinspor’un maddi ve manevi her şeye sahip olduğunu altını çizdi.

Grubunda ligin bitimine az bir süre kala İASKF verdiği dilekçe ile kalan karşılaşmaya çıkmayacak olan İzzettinspor’un yapılan dedikodular ve yapılacak olan spekülasyonların önüne geçmek amacı ile bir açıklama yapan kulübün ikinci başkanı ve basın sözcüsü Ercan Demirhan “ Konuya başlamadan önce Batan hiçbir şey yok, maddi olarak hiçbir sıkıntının olmadığını belirtmek isterim.   Naçizane deyim adı altında “ Batan gemiyi Kaptan Terk etmezmiş”,  Batmayan gemiye fareler girince temizlemek çok zor olsa gerek. Bizde bunu böyle yaptık. İzzettinspor’un geçmişinde kalitesi nasılsa, halen aynı kalitede ve güce sahiptir.  Maddi ve manevi her şeye sahiptir.  Bu işin kuralı var, Doğru hoca, disiplin ve tek yürek olmak. Kimseden çekineceğimiz yok, kim üstüne almak istiyorsa alabilir” dedi.

Yanlış anlaşılmak istemiyoruz

Ligin bitimine kısa bir süre kala ligden çekilerek, ligde çıkma ve kalma konusunda hiçbir takıma etki etmek niyetinde olmadıklarını ifade eden İzzettinspor kulübü ikinci Başkanı ve Basın sözcüsü Ercan Demirhan “ ligden çekilerek, dengeler konusunda sıkıntı yaşatmak niyetinde değiliz. Grubumuzdaki tüm takımlarımıza başarılar dileriz. Niyetimizi kimse yanlış anlamasın” dedi.

 Bomba gibi yolumuza devam edeceğiz

İzzettinspor ikinci başkanı ve basın sözcüsü Ercan Demirhan İzzettinspor’un önümüzdeki sezon bomba gibi yoluna devam edeceğini söyledi. Demirhan “ Bu sezon ligden çekilmemizin sadece bir sorundan kaynaklandığını söylemek istiyorum. Maddi ve manevi olarak hiçbir eksiğimiz yok. Bunu önümüzdeki sezon bomba gibi bir ekiple sezona girdiğimizde herkes görecektir” dedi.

İzzettinspor’u yıkmaya kimsenin gücü yetmez

İzzettinspor’un büyük bir camia olduğunu dile getiren kulübün ikinci başkanı ve basın sözcüsü Ercan Demirhan  “ İzzettinspor kulübü büyük bir camia. Bu camiayı yıkılmadı ve  yıkmaya da kimsenin gücü yetmez. Bize bu konuda her zaman destek olan başta kulüp Başkanımız Ali Açıkgöz,yöneticilerimizden Ferhat Yılmazer, Serdar Sönmez, Aziz Irmak, Cengiz Kar, Sayın İzzettin mahalle muhtarımız  Ersan Ergun, Feridun Karacay, İzzettinspor taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizden desteğini esirgemeyen tüm Çatalcalılara teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Bu haber 1138 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku