Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Silivrispor ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Silivrispor ikinci yarı hazırlıklarına başladı


Eklenme Tarihi : 28-12-2016
Silivrispor ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Silivrispor ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Ligin ilk yarısının son haftasında oynadığı Kırıkhan maçının ardından tüm takıma verilen bir haftalık iznin bitimi ile birlikte tüm kadro tekrar bir araya geldi ve ilk idmanını gerçekleştirdi.

Silivrispor’da teknik patron Sertan Güriz nezaretinde ilk idman Silivri Stadı’nda yapıldı. Önceki gün yapılan idmana kadroya yeni dahil edilen Ömer Sunar ile birlikte Aykut Sevim’de katıldı. Eksiksiz bir şekilde idmanlarına devam eden Silivrispor hafta için kamp programı dahilinde Antalya, Belek’e hareket edecek ve burada 10 kalacak. Grubunda en az gol yiyen takım olma unvanını elinde bulunduran lider Silivrispor devre arası kampında Antalya Belek’te geçirmeye hazırlanıyor. Hafta sonu oynadığı Kırıkhan maçını 1-0 kazanmasının ardından oyunculara verilen 6 günlük izin ise bu Cumartesi tamamladı. Cumartesi günü tesislerde toplanan Silivrispor’da aralık ayının 28. günü Antalya kampında olacaklar. 28 Aralıkta Antalya, Belek’te olacak olan takım burada üç hazırlık maçı yapacak. 28 Aralıkta başlayan kamp programı 06 Ocak’ta tamamlanacak.

KAMP KADROSU BELİRLENDİ

Silivrispor’da teknik patron Sertan Güriz’in raporları doğrultusunda Antalya kamp kadrosu da belirlendi. Gelen resmi olmayan bilgilere göre devre arası Antalya kampında ikinci devre için takımda kadro sayısının 25’e düşürüldü.  

Bu haber 1113 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku