Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Ömerliköyünde kar mesaisi

Ömerliköyünde kar mesaisi


Eklenme Tarihi : 16-12-2016
Ömerliköyünde kar mesaisi

Ömerliköyünde kar mesaisi

Süper amatör kümede grubunda Pazar günü Hadımköy sahasında Ortaçeşme’yi konuk edecek olan Ömerli köyüspor idmanlarını hız kesmeden sürdürdü. Bu önemli karşılaşmanın son idmanını Cuma günü yapan siyah beyazlı ekipte izinli olan Ferhat Yılmaz, Serhat Yılmaz.,Alican ve Kaleci Serhad idmana katılmadı. Hadımköy sahasının zemininin karla kaplı olmasına aldırış etmeyen Ömerli köyüspor futbolcuları neşeli bir idman yaptı

Hadımköy sahasında Pazar günü oynanacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını kötü hava şartlarına rağmen sürdüren Ömerli köyüspor son idmanını gerçekleştirdi. Yapılan idmanda zeminin karla kaplı olmasına aldırış etmeyen siyah beyazlı ekip keyifli bir idman yaptı.

Dönmez “ kazanmak zorunda olduğumuz bir maç”

Ortaçeşmespor’U Pazar günü konuk edecek olan Ömerli köyüspor’un teknik sorumlusu Volkan Dönmez bu karşılaşmanın önemine dikkat çekerek kazanmak zorunda oldukları bir karşılaşma olduğunu söyledi. Grupta alt sıralardan uzaklaşmak ve düşme potasına girmemek için sahadan mutlak galibiyetle ayrılmak zorunda olduklarını dile getiren tecrübeli çalıştırıcı hedeflerinin üç puan olduğunu sözlerine ekledi. Volkan Dönmez “ Ortaçeşme karşılaşması mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma. Alt sıralara düşmemek için sahadan üç puanla ayrılmak zorundayız. Bu karşılaşma ve bundan sonraki karşılaşmalar büyük önem taşıyor. Her maçın ayrı bir havası var. Biz Ömerli köyüspor olarak son haftalarda düşme tehlikesi yaşamak istemiyoruz. Bunun bilincindeyiz ve kazanmak zorundayız” dedi.

Bu haber 1173 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku