Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Küçükköyspor camiasını iyi bir şekilde ağırlayacağız”

Dönmez “ Küçükköyspor camiasını iyi bir şekilde ağırlayacağız”


Eklenme Tarihi : 24-11-2016
Dönmez “ Küçükköyspor camiasını iyi bir şekilde ağırlayacağız”

Dönmez “ Küçükköyspor camiasını iyi bir şekilde ağırlayacağız”

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli Köyüspor’un cumartesi günü Hadımköy sahasında oynayacağı Küçüköyspor karşılaşması için hazır olduğunu belirterek, bu karşılaşmaya üç puan parolasıyla çıkacaklarını belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez, Karşılaşmaya Küçükköyspor camiasını davet ederek, kendilerini en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.

Grubunda son olarak geçtiğimiz hafta sonunda oynadığı Vardar karşılaşmasından golsüz beraberlikle ayrılarak puan kaybı yaşayan siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez böyle bir puan kaybının hesapta olmadığını belirtti. Başkan Dönmez “ Vardar karşılaşmasında beklemediğimiz bir puan kaybı yaşadık. Bu Puan kaybını beklemiyorduk.  Vardar karşılaşması geride kaldı. Biz önümüze bakacağız. Cumartesi günü Kendi sahamızda oynayacağımız Küçükköyspor karşılaşmasına iyi bir şekilde hazırlandık, bu karşılaşmaya tabiî ki galibiyet için çıkacağız, Ama bu karşılaşmada diğer karşılaşmalar gibi üç ihtimalli bir karşılaşma. Kazanmak istiyoruz” dedi.

Küçükköyspor camiasını maça bekliyorum

Oynadığı karşılaşmalarda sonuç ne olursa olsun centilmenliği elden bırakmayan Ömerli köyüspor’un Kulüp Başkanı Vedat Dönmez Küçükköyspor camiasını maça davet etti. Başkan Dönmez “ Biz her zaman olduğu gibi rakibimizle oynayacağımız karşılaşmada centilmenliği, kardeşliği ve dostluğu ön planda tutuyoruz. Küçükköyspor karşılaşması da bizim için aynı olacaktır. Küçükköyspor camiasını maça davet ediyorum, Türbinde birlikte bu maçı keyif ile seyredelim. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

Bu haber 1070 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku