Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ 3 ihtimalli maç ama biz galibiyet istiyoruz”

Dönmez “ 3 ihtimalli maç ama biz galibiyet istiyoruz”


Eklenme Tarihi : 15-11-2016
Dönmez “ 3 ihtimalli maç ama biz galibiyet istiyoruz”

Dönmez “ 3 ihtimalli maç ama biz galibiyet istiyoruz”

Süper amatör kümede verilen aradan sonra, ligin ilk yarısının son karşılaşmasını bu hafta sonunda Hadımköy sahasında oynayacak olan  Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez Vardar karşılaşmasının üç ihtimalle bir karşılaşma olmasına rağmen hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi.

Ligin ilk yarısının son karşılaşmasını bu hafta sonu oynayacak olan Ömerli Köyüspor’un lige verilen bir haftalık arayı iyi bir şekilde değerlendirdiğini belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez “ Lige verilen bir haftalık arayı gerek iyi dinlenerek, gerekse yapılan çalışmalarla iyi bir şekilde değerlendirdiğimizi söyleyebilirim. Hafta sonunda oynayacağımız Vardar karşılaşmasına hazır durumdayız. Kart Cezalısı Naim’in haricinde hiçbir eksiğimiz ve sakatımız yok. Bu karşılaşma üç ihtimalli bir karşılaşma ama, mutlaka kazanmak zorunda olduğumuz bir maç olacak. Vardar takımı güçlü bir ekip biz bunun farkındayız. Sahadan galibiyet için mücadele edeceğiz ve sahadan üç puanla ayrılacağız” dedi.

Rakibimizi en iyi şekilde ağırlayacağız

Vardarspor’la oynanacak olan karşılaşmada, geleneği yine bozmayacaklarını belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez rakiplerini en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi. Başkan Dönmez “ Ömerli köyüspor’un bir geleniği var, sonuç ne olursa olsun rakibini centilmenlik çerçevesi içinde ağırlar. Vardarspor’u da ayın şekilde ağırlayacağız” dedi.

Bu haber 1338 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku