Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Gökçe “ Silivrispor Ezeli rakibimiz değil, daimi dostumuz”

Gökçe “ Silivrispor Ezeli rakibimiz değil, daimi dostumuz”


Eklenme Tarihi : 14-11-2016
Gökçe “ Silivrispor Ezeli rakibimiz değil, daimi dostumuz”

Gökçe “ Silivrispor Ezeli rakibimiz değil, daimi dostumuz”

TFF Spor Toto 3.ligi 2. Grupta Çarşamba günü Silivri Sahasında oynanacak olan Silivrispor- Çatalcaspor karşılaşması öncesinde Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe önemli açıklamalarda bulundu. Oynanacak olan karşılaşmanın tamamıyla dostluk havasında geçmesini beklediğini ifade eden  sarı kırmızılı ekibin Başkanı Hasan Gökçe sonuç ne olursa olsun kazananın dostluk olacağının altını çizdi. Silivrispor’un kendileri için ezeli bir rakip olmadığını, daimi bir dost olduğunu söyledi.

Silivri sahasında Çarşamba günü oynanacak olan karşılaşma öncesi bir açıklama yapan Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe “ Çatalcaspor’la, Silivrispor ezeli bir rekabet içinde değildir, daimi bir dostluk söz konusu. Oynanacak olan karşılaşmadan çıkacak sonuç gerçekten önemli değil, Centilmenliğin ön planda olduğu ve dostluğun kazanacağı bir karşılaşma olacaktır” dedi.

Evimizde oynayacağız

Silivri stadının kendileri için bir deplasman olmadığını belirten sarı kırmızılı ekibin Başkanı Hasan gökçe “ Biz Silivriyi deplasman olarak görmüyoruz. İki ilçe’de İstanbul’un güzide ilçeleri. Biz deplasmanda değil, kendi evimizde oynayacağız. Aynı Şekilde Silivrispor’da ligin ikinci yarısında deplasmanda değil, kendi evinde oynayacaktır. Biz Silivri’yi nasıl evimiz gibi biliyorsak, Silivrispor’da Çatalca’yı evi gibi görsün” dedi.

Dostluk kazansın

Silivrispor’un kendilerinin dostu olduğunu ve her zamanda böyle olacağını belirten Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe  karşılaşmadan çıkacak sonucun öneminin sadece skor tabelasında olacağını, iki kulübün arasında hiçbir dostluk dışı bir ortam oluşturmayacağını söyledi. Başkan Gökçe “ Karşılaşmadan çıkacak sonuç ne olursa olsun, maç öncesinde iki takımda nasılsa, maç sonunda birbirlerini tebrik etmeleri gerekiyor.  Böyle bir ortamın olacağı bu karşılaşmadan kazananın dostluk olması gerektiğini düşünüyorum ve Silivrispor’a başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 1625 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku