Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Eyüboğlu “ Güzel günler bizi bekliyor”

Eyüboğlu “ Güzel günler bizi bekliyor”


Eklenme Tarihi : 7-11-2016
Eyüboğlu “ Güzel günler bizi bekliyor”

Eyüboğlu “ Güzel günler bizi bekliyor”

TFF Spor Toto ikinci ligi beyaz grupta alt sıralardan kurtulma çabası veren B.Çekmece Tepecikspor AŞ Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu bu sezon ki kötü gidiş hatta Zonguldak karşılaşmasından aldıkları galibiyetle son verdiklerini söyledi. Teknik heyet ve oyunculara bu konuda güvendiklerini sözlerine ekleyen Mehmet Eyüboğlu Tepecikspor AŞ camiasının içini rahatlatacak açıklamalar yaptı.

Bu sezon grubunda oynadığı karşılaşmalarda istediği sonuçları alamayarak grupta alt sıralarda yer alan Tepecikspor AŞ’nin geçtiğimiz hafta sonunda oynadığı Zonguldakspor karşılaşmasından aldığı galibiyetin kendileri için bir milat olduğunu belirten Mehmet Eyüboğlu alt sıralardan kurtulacaklarını söyledi. Başkan Mehmet Eyüboğlu “ Öncelikli hedefimiz üst üste galibiyetler almak. Teknik direktörümüz Enver Şen nezaretinde yapılan çalışmalar sonuç verdi ve kendi sahamızda son olarak oynadığımız Zonguldakspor karşılaşmasından üç puanla ayrılarak moral bulduk. Bundan sonraki karşılaşmalar içinde gerekli çalışmaları yapan teknik heyetimiz ve oyuncularımıza güvenimiz sonsuz” dedi.

Seriyi yakalamak istiyoruz

Esenyurt Necimi Kadıoğlu Stadı’nda oynanan karşılaşmada güçlü rakibini mağlup ederek hanesine üç puanı yazdıran B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin bu galibiyetle artık bir galibiyet serisi yakalaması gerektiğini belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Grubumuzda oynadığımız karşılaşmalarda istediğimiz sonuçları alamadık. Son olarak oynadığımız önemli karşılaşmada rakibimiz Zonguldakspor’u mağlup ettik. Bu galibiyet bizim için bir başlangıç olmalı. Bundan sonraki karşılaşmalar için bir galibiyet serisi yakalayarak öncelikli hedefimiz düşme potasından uzaklaşmak olmalı” dedi.

Her maç bir final

B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin her karşılaşmasının bir final havasında geçeceğine dikkat çeken kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Bizim için her karşılaşma bizim için final havası taşıyor. Çarşamba günü deplasmanda oynayacağımız Anadolu Üsküdar 1908 karşılaşması da büyük önem taşıyor. Rakibimizde alt sıralardan kurtulma çabası veriyor. Zor bir karşılaşma olacak. Rakibimiz kendi saha ve seyirci avantajı ile bu karşılaşmaya çıkacak bunun farkındayız. Kazanmak zorunda olduğumuz bir karşılaşma ve bunu da başaracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bu haber 1538 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku