Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Kolay maç yok”

Dönmez “ Kolay maç yok”


Eklenme Tarihi : 28-10-2016
Dönmez “ Kolay maç yok”

Dönmez “ Kolay maç yok”

Süper amatör kümede grubunda zirve yarışını takip eden Ömerli köyüspor’un cumartesi günü Selimiye ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladığını belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez zor bir deplasmandan galibiyet arayacaklarını söyledi.

Grubunda zirve yarışını takip eden ve bu yarışın içinde olmak isteyen Ömerli köyüspor’un zor bir deplasman maçına çıkacağını belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez “ Selimiyespor’un gruptaki durumuna bakmadan hafta içinde bu karşılaşmanın hazırlıklarını kendi tesislerimizde yaptık. Grupta kolay maç yok, her karşılaşma zor. Bunun bilincinde ve farkında olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizim için her karşılaşma aynı önemi taşıyor. Selimiye karşılaşması da bunlarda biri. Bu karşılaşmaya üç puan için çıkacağız ama rakibimizin gücünü de biliyoruz” dedi.

Centilmence bir maç olmasını diliyordum

Ömerli köyüspor’un hiçbir zaman centilmenliği elden bırakmadığını belirten siyah beyazlı ekibin Başkanı Vedat Dönmez “ Biz takım olarak önce centilmenlik, fair-play sonra skor olarak düşünüyoruz. Selimiye sahasında oynayacağımız bu karşılaşma da aynı şekilde çıkacağız. Köklü ve güçlü bir takımla oynayacağız. Hak edenin kazanmasını diliyorum. Centilmence bir karşılaşma olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 1128 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku