Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Gökçe “Kimse Kötü Olmamızı Beklemesin

Gökçe “Kimse Kötü Olmamızı Beklemesin


Eklenme Tarihi : 26-10-2016
Gökçe “Kimse Kötü Olmamızı Beklemesin

Gökçe “Kimse Kötü Olmamızı Beklemesin

TFF 3.Lig 2 Grupta zirve yarışını yakından takip eden Çatalcaspor’un kulüp Başkanı Hasan Gökçe Çarşamba günü Çatalcaspor tesislerinde yaptığı basın toplantısıyla Çatalcaspor’un tesisleşme konusundaki attığı adımlar hakkında bilgi vererek, yine birlik beraberlik vurgusu yaptı.  Sportif olarak başarıyı yakaladıklarını, bunun yanında tesisleşme de büyük ilerleme kaydedeceklerini belirten Başkan Gökçe Çatalcaspor’un kötü olmasını bekleyenlerin heveslerinin kursaklarında kalacağını söyledi.

Sportif başarıyı yakalıyoruz

TFF 3.lig 2. Gruptaki durumlarını değerlendiren sarı kırmızılı kulübün Başkanı Hasan Gökçe “ Bu sezon profesyonel ligde 3.sezonumuz, her geçen gün daha iyiye giden bir kadromuz var, Gerek teknik heyetimiz gerek futbolcularımız gerekli özveriyi gösteiriyorlar, Yönetim kurulu olarak bizde elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çatalca’nın ve Çatalcaspor’un ismini duyurmak için çalışıyoruz. Grubumuzda üst sıralardayız, inşallah bundan sonra oynayacağımız karşılaşmalarda da taraftarımızın ve camiamızın desteği ile daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

Tesisleşmede büyük adım

Çatalcaspor’un Kaleiçi mahallesindeki idman tesislerinde yapılan basın toplantısında Çatalcaspor’un tesisleşme konusunda attığı adımlardan bahseden Çatalcaspor  kulübü Başkanı Hasan Gökçe sarı kırmızılı ekibin daha iyi bir tesise sahip olacağını söyledi. Başkan Gökçe “ Mevcutta bulunan tesisimizin yanına bir ek bina yapılması için gerekli girişimlerde bulunduk ve bu girişimlerimiz sonuç verdi. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İdari bina ve fitness salonunu yapılacak. Bu binanın yanı sıra şuanda kiraladığımız tesislerimiz yanına Alt yapısı yine İBB tarafından ve çimleri de Çatalca Belediyesinin yapması sözünü aldığımız bir idman sahası daha yapılacak. Tesisleşme konusunda yapılan bu çalışma camia olarak bizi çok mutlu etti” dedi.

Herkese teşekkür ediyoruz

Çatalcaspor’un çok fazla bir geliri olmadığını belirten kulüp Başkanı Hasan Gökçe bu zamana kadar kendilerine büyük destek olan ve hiçbir zaman kendilerini kırmayan Başta Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel müdürlüğü, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca Kaymakamlığına,  tesislerdeki tüm giderleri karşılayan  ve her zaman yanımızda olan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Belediye Başkan yardımcılarına, Siyasi Partilerin ilçe Başkanlarına, STK’ların Başkanlarına, Çatalcaspor camiasına ve Çatalca halkına teşekkür etti.

Kulübümüzde siyaset yok

Başkan Hasan Gökçe Çatalcaspor’da göreve başladığı ilk günden bu güne kadar siyasetin kesinlikle kulübün kapısından içeri sokmadıklarını söyledi. Başkan Gökçe “ Çatalcaspor kulübünde yıllardın kulüp Başkanlığı yapıyorum. Herkesin olduğu gibi benimde bir siyasi görüşüm var, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın da bir siyasi görüşü var. Ama hangi siyasi görüşlü olursa olsun kulübümüzde görev yapan ben dahil hiç birimiz siyaseti spor kulübüne bulaştırmadık, bulaştırmaya niyetimizde yok. Çatalcaspor koskaca bir ilçenin ağabey pozisyonda bir kulübüdür, siyaset üstü bir yerdir. Bunu her kes böyle kabul etti ve bundan sonra da böyle olacaktır” dedi.

Hevesleri kursaklarında kaldı

Sarı kırmızılı ekibin kulüp Başkanı Hasan Gökçe Çatalcaspor’un spor’a ve gençliğe hizmet eden bir kurum olduğuna dikkat çekti. Çatalcaspor’un başarısız olmasını bekleyen ve yanımızda gözüküp te, köstek olmaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz. Bizler spor için buradayız, hizmet etmeye de devam edeceğiz. Çatalca’ya, Çatalcaspor’a ve Çatalca’daki spor’a zarar vermeye çalışanlar bizin için vatan hainidir ve bunların hevesleri de kursağında kalacaktır. Yanımızda gözüküp te Çatalcaspor’a kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğiz. Bizler birlik beraberliğimizi 15 Temmuz darbe girişiminde nasıl şahsım ve kulüp Başkanlarımız nasıl meydana ilk inenler olarak gösterdik , Tüm kulüp Başkanlarımızla birlikte hareket ederek gerekli olan tepkimizi gerek meydanlarda gerekse ortak deklarasyon yayınlayarak gösterdiysek, spor’a zarar verecek olan her türlü eylemin karşısındayız ” dedi.

Manevi desteğe ihtiyacımız var

Çatalcaspor’un grupta yaptığı mücadelede başarımlı olduğunu, önünde oynayacağı karşılaşmalarda alacağı puanların gruptaki sıralama açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken kulüp Başkanı Hasan Gökçe manevi desteğe ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Başkan Gökçe “ Grubumuzda artık zirve hesapları yapar olduk. Bu konuda manevi desteğe ihtiyacımız var, Maddi ve manevi olarak bizden çok daha güçlü ekipler arasında mücadelemizi veriyoruz. İnşallah bunda da başarılı olacağız ama bizin için manevi destek çok önemli. Çatalca’daki futbol severlerden bu konuda yanımızda olmalarını ve saha içinde mücadele eden oyuncularımıza destek vermelerini istiyoruz” dedi.

Bu haber 1394 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku