Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
SÜPER AMATÖR LİGDE 8.HAFTA PROGRAMI

SÜPER AMATÖR LİGDE 8.HAFTA PROGRAMI


Eklenme Tarihi : 26-10-2016
SÜPER AMATÖR LİGDE 8.HAFTA PROGRAMI

SÜPER AMATÖR LİGDE 8.HAFTA PROGRAMI

İstanbul Süper Amatör Ligde 8. hafta maçları 29 Ekim Cumartesi ve 30 Ekim Pazar günleri oynanacak. 2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımları maçlarını 29 Ekim 2016 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları 30 Ekim 2016 Pazar günü oynayacak.

29 Ekim 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
13.00 Ortaçeşmespor - Küçükçekmecespor (Ortaçeşme)
14.30 Mahmutbeyspor - Dolayobaspor (Mahmutbey)
15.00 Bostancıspor - Küçükköyspor (Bostancı)
15.00 Selimiyespor - Ömerli Köyüspor (Selimiye)
15.00 Sultanbeylispor - Vardarspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
-- . --  Bakırköyspot (BAY)

4. Grup
15.00 Batı Trakyaspor - Büyükçekmece Belediyespor (Merkezefendi)
15.00 Çıksalınspor - İstanbul Güngörenspor (Beyoğlu)
15.00 İzzettinspor - Dikilitaşspor (İzzettin)
15.00 Çubukluspor - Dudulluspor (Ortaçeşme)
15.00 Zara Ekinlispor - Esenyurtspor (Zara Ekinli)

6. Grup
13.00 Çamlıcaspor - İstanbul Bafraspor (Yenisahra)
13.00 Sultanbeyli Uzunderespor - İFA (Sultanbeyli 75. Yıl)
15.00 Şafakspor - 1877 Alemdağspor (Rami)
15.00 Taksimspor - Şile Yıldızspor (Feriköy)
15.30 Gülsuyuspor - İstanbulspor Kulübü (Başıbüyük)

8. Grup
15.00 Bayrampaşa Altıntepsispor - İstanbul Konyaspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Bahçelievler Gümüşhanespor - Feriköyspor (Kocasinanspor)
15.00 K. Yeşilova Esnafspor - Bağlarbaşıspor (Kemal Aktaş)
15.00 İstanbul Siirtspor - Beykozspor 1908 (Fatih Mimar Sinan)
-- . --  Avcılar Belediyespor 3-0 Çatalca Öznakkaşspor (Hükmen)

10. Grup
14.00 Leventspor - İstanbul Mesudiyespor (Çilekli)
15.00 Alibeyköyspor - Sekbanlarspor (Alibeyköy)
15.00 İstanbul Sinopspor - Yeşilköyspor (K. Metin Oktay)
15.00 Gürpınarspor - Arnavutköy Belediyespor (Gürpınar)
15.00 Yeniköyspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor (Çayırbaşı

30 Ekim 2016 Pazar maç programı

1. Grup
13.00 Kanlıcaspor - Davutpaşaspor (Paşabahçe)
15.00 Nişantaşıspor - Esentepe Adıyaman (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Yücespor - Irmakspor (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Kartal Belediyespor - Okspor (Kubilay Köse)
-- . -- İstinyespor 0-3 Mustafakemalpaşaspor (Hükmen)
-- . -- Topçularspor (BAY)

3. Grup
14.30 Kadırgaspor - Kuştepespor (Namık Sevik)
15.00 Galataspor - Kestanelikspor (Beyoğlu)
15.00 Paşabahçespor - Yeşilpınarspor (Paşabahçe)
15.00 Gazi Mahallesispor - Kuruçeşmespor (Gazi Mahallesi)
15.00 GOP Yeniköyspor - Merkezefendispor (Bolluca)

5. Grup
15.00 Kocasinanspor - Çayırbaşıspor (Kocasinan)
15.00 Bağcılar Güneşlispor - Mecidiyeköyspor (Mahmutbey)
15.00 Alibeyköy Parsellerspor - Osmaniye İstiklalspor (Alibeyköy)
15.00 Beylikdüzüspor - Tuzla Şifaspor (Gürpınar)
15.30 Kaynarcaspor - Yahya Kemal İY (Kaynarca)

7. Grup
14.00 Ortaköyspor - Yenibosnaspor (Çilekli)
15.00 Kurtköyspor - Yıldırım Bosnaspor (Kurtköy)
15.00 Albayrakspor - Çatalca İhsaniyespor (Albayrak)
15.00 Ramispor - Sütlücespor (Rami)
15.00 Yeldeğirmenispor - Soğuksuspor (Selimiye)

9. Grup
13.00 Hasköyspor - Başakşehir Kartalspor (Beyoğlu)
15.00 Ayazağaspor - Karabekirspor (Göktürk)
15.00 Pazariçi Köprülüspor - İkitellispor (Yıldıztabya)
15.00 Esenler Tokatspor - İstanbul Malatyaspor (Albayrak)
15.00 Çeliktepespor - Anadolu Hisarı İY (Seyrantape)


Bu haber 1211 kez okunmuştur



Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku