Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Aydın Dursun görevini bıraktı

Aydın Dursun görevini bıraktı


Eklenme Tarihi : 26-10-2016
Aydın Dursun görevini bıraktı

Aydın Dursun görevini bıraktı

Bölgesel Amatör Ligde sezona iyi başlayamayan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’da, Teknik Sorumlusu Aydın Dursun Yönetim ile yaptığı görüşme sonunda A takımdaki görevini bıraktı.

Ligde oynadığı 5 maçta 4 beraberlik 1 mağlubiyet alarak 11. Grup temsilcisinde bugün Yönetim Kurulu ile Teknik Sorumlu Aydın Dursun arasındaki görüşmeden ayrılık kararı çıktı.

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda kendilerine görevi bırakmak istediğini ifade eden Aydın Dursun’a "Biz seni bırakmak istemiyoruz. Ancak böyle bir karar aldıysanız bunu bir şekilde kabul edeceğiz. Kulüp bünyemizde Alt yapı sorumlumuz olarak devam etmenizi bekliyoruz" teklifini ilettiler.

Bu teklifi kabul eden 47 yaşındaki Teknik Adamın bundan böyle kırmızı beyazlı ekipte Alt yapı sorumlusu olarak göreve devam edeceği bildirildi.

Meriç: Hocamız her zaman bizimle beraber
Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Tuncay Meriç "3 Yıl takımımızı peş peşe şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lige çıkaran, azmi, çalışkanlığı, kişiliği ve bilgi birikimi ile ilçemize ve takımımıza ilkleri yaşatan Aydın Dursun Hocamıza teşekkür ederiz. Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulübü yönetimi olarak çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz ancak takımımızın ligdeki şu anki durumunu göz önünde bulundurarak Aydın Dursun Hocamızla yapılan istişareler neticesinde, bir kan değişikliğinin takım üzerinde pozitif etki yapacağı kanaati ağır bastığından dolayı hocamızın istifa talebini kabul ederek teknik direktör değişikliğine karar verilmiştir. Bizim için çok değerli olan Aydın Dursun hocamız, ’Altyapının başına geç’ teklifini kabul ederek bizleri sevindirmiştir " dedi.

Murat NazikBu haber 1060 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku