Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
B.Çekmece ikinci yarıda coştu 5-0

B.Çekmece ikinci yarıda coştu 5-0


Eklenme Tarihi : 4-9-2016
B.Çekmece ikinci yarıda coştu   5-0

B.Çekmece ikinci yarıda coştu 5-0

Süper amatör küme ekiplerinden B.Çekmece Belediyespor geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında oynadığı hazırlık karşılaşmasında yine süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor’u konuk etti. Oynanan karşılaşmanın ilk yarısı golsüz geçerken, ikinci yarıda ev sahibi B.Çekmece Belediyespor adeta coştu ve karşılaşmadan 5-0’lık galibiyetle ayrıldı.

B.Çekmece Atatürk spor kompleksi sahasında oynanan karşılık karşılaşmasında B.Çekmece Belediyespor, süper amatör kümenin tecrübeli ekibi olan Ömerli Köyüspor’u konuk etti. Bu sezon başında Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ulvi Güveneroğlu’nun genel koordinatörlüğünde lig için hazırlıklara başlayan B.Çekmece Belediyespor çalışmaların karşılığını almaya başladı. Geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında oynadığı hazırlık karşılaşmasında rakibi karşısında ikinci yarıda sergilediği futbol ve attığı gollerle sahadan 5-0 gibi farklı bir galibiyetle ayrılmayı başardı.

Karşılaşmanın ilk yarısında B.Çekmece Belediyesor karşısında iyi bir futbol oynayan ve girdiği net gol pozisyonlarını değerlendiremeyen konuk ekip Ömerli köyüspor , ikinci yarıda üst üste kalesinde gördüğü gollerle sahadan mağlup ayrılmak zorunda kaldı. B.Çekmece Belediyespor’un gollerini Laval (2), Burak (2), Enver (1) attı.

Bu haber 1522 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku