Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Birlikten olağan üstü toplantı

Birlikten olağan üstü toplantı


Eklenme Tarihi : 18-8-2016
Birlikten olağan üstü toplantı

Birlikten olağan üstü toplantı

Çatalca amatör spor kulüpleri destekleme derneği yönetim kurulu geçtiğimiz Çarşamba akşamı olağanüstü bir şekilde toplandı. 6 gündemle toplanan birlik, darbe girişiminden sonraki kulüplerin paralel yapı ile mücadelesiyle ilgili önemli kararlar alındı.

Çatalca amatör spor kulüplerini destekleme derneğinin olağanüstü toplantısında önemli kararlar alındı. Yapılan toplantı öncesi Birlik Başkanı Hasan Gökçe ve yönetim kurulu Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve siyah arkadaşları, Şehitlerimiz, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını kaybeden tüm şehitler için saygı duruşu ile başlayan toplantıda kulüplerin paralel yapı ile mücadelesinde yapması gerekenler belirlendi.

Kulüpten uzaklaştırın

Birlik Başkan Hasan Gökçe yönetimde bir araya geldi. Paralel yapı ile mücadele konusunda yapılması gerekenler belirlendi.  Toplantının ilk gündem maddesi olarak görüşülen bu konuda kulüpleri bilgilendiren birlik başkanı Hasan Gökçe “ Paralel yapı ile mücadelede kulüplerimize de büyük işler düşüyor. Allah bir kere daha böyle bir kalkışma,  böyle bir şey yaşatmasın vatanımıza milletimize. Kulüplerin yönetim kurulları başta olmak üzere, üye güncellemesi yaparak, bu vatan hainleri ile doğrudan ya da başka şekilde 17- 25 Aralık kumpaslarından sonra ilişkisi olanların tespit edilmesi gerekiyor. Bu konuda kulüp Başkanlarımıza çok iş düşüyor. Üyeleri tek tek inceleyerek onların bu yapı ile ilişkileri olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olduktan sonra, spor kulübünden kati süretle uzaklaştırılması gerekiyor. Aksi takdirde daha sonra Adli makamlarca yapılacak bir inceleme de bu kişi ya da kişilerin, paralel yapı ile ilişkileri belirlenirse başta kulüp başkanlarımız ve yönetim kurullarında bulunan kişiler cezalandırılacaktır” dedi.

Toplantının ikinci gündem maddesi ise sezona hazırlanan kulüplerin idman saatlerinin ve sahaların ayarlanması konusunda oldu. Bu konuda Birlik Başkanı ve yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda kulüpler kendilerine en yakın sahada oynaması için Çatalca İlçe spor müdürlüğüyle ortak karar alınacaktır. Ulaşım sıkıntısı olan kulüpler en yakın sahalara yönlendirilecek.

Ziyaretler sürecek

Toplantıda Çatalca’da bulunan kulüplerin tek tek ziyaret edileceği ve ziyaretlerde yaptıkları çalışmalar hakkında birlik Başkanı ve yönetim kurulunun bilgilendirilmesi oldu. Bu konuda her zaman amatör spor kulüplerinin yanlarında olduklarını belirten Birlik Başkanı Hasan Gökçe “ Kulüplerimizle sadece toplantılar yapmıyoruz. Zaman zaman mahallerimize giderek kulüplerimiz yerlerinde görmek ve yaptıkları çalışmaları incelemek ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunacağız” dedi.

Çatalcaspor futbolcu desteği yapacak

TFF Spor toto üçüncü liginde mücadele eden Çatalcaspor’un, Çatalca kulüpler birliğine bağlı olan kulüplere futbolcu desteği olacağını belirten birlik Başkanı ve aynı zamanda Çatalcaspor kulübü Başkanı Hasan Gökçe alt yapılardaki kategorilerde oynamayan oyuncuları dilekçe vermeleri halinde kulüplere oynamaları için verilebileceğini söyledi. Başkan Hasan Gökçe “ Alt yapı kategorilerinde bulunan ve oynayamayan oyuncularımızı, birer dilekçe halinde Çatalcaspor kulübüne vermeleri halinde, yönetim kurulumuz ile yapacağımız toplantıda bunu değerlendirerek oyuncuları isteyen takımlara verebiliriz” dedi.

Bu haber 1040 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku